American Pie 3

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

American Pie 3

Post autor: Anuś »

No właśnie czy ktoś już oglądał "American Pie 3"?? Jak tak to jakie wrażenia?? bo ja jeszcze nie oglądałam. Ale 2 pierwsze części to całkiem spoko.
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: American Pie 3

Post autor: Wang »

heh, ja wczoraj byłem na tym filmie... dobra komedia. Ostatnio tez oglądałem komedie Bruce Wszechmogący, ale jednak American Pie - Wesele jest lepsze. Bardziej się uśmiałem na tym filmie... ale nie będę nic opowiadał... idź do kina! ;)
Veni Vidi Vici
krools
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 10.09.2003, 20:50

Re: American Pie 3

Post autor: krools »

Wypas film... moge powiedziec ze American Wedding jest lepszy niz American Pie 1 i 2 razem wziete :D Polecam!
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: American Pie 3

Post autor: Anuś »

uuu no to spox. muszę obejrzeć :) a może ktoś ma na płytce?? :) :) :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
krools
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 10.09.2003, 20:50

Re: American Pie 3

Post autor: krools »

mam na dysku :D
bed
Młody aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 25.10.2003, 15:08
Lokalizacja: police to mendy
Kontakt:

Re: American Pie 3

Post autor: bed »

Film normalnie fazisty. SUper polecam. (mam na cd ;) )
Change my pitch up, smack my bitch up
Change my pitch up, smack my bitch up
Change my pitch up, smack my bitch up
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: American Pie 3

Post autor: Anuś »

no i dziś chyba w końcu to obejrzę :) Bo załatwiłam i wszystko jest na dobrej drodze do oglądania :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: American Pie 3

Post autor: tribalka »

Moim zdaniem film jest naprawde niezły i jak zwykle bardzo śmieszny. Jednak uważam że dwie poprzednie części były lepsze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
ODPOWIEDZ