stulejka

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: stulejka

Post autor: Luki »

no nie wiem co ja bym zrobił z tą chorobą, ale na pewno wstydziłbym sie iść do lekarza...
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: stulejka

Post autor: Luki »

hehhe :-) u nas nam nie kazali majtek zdejmować (pedofile? :>), jak chcieli sobie zerknąć na ptaka to robili to z zaskoczenia, tzn. kolesiówka udawała ze cie pada a w pewnym momencie odchyla ci majtki :-)
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: stulejka

Post autor: Basko »

Wy się wstydzicie lekarzy? Mężczyźni, hehe. A jak dziewczyny muszą chodzić do ginekologa, to myślicie, że tak fajnie jest? :roll:
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: stulejka

Post autor: Basko »

No i niepotrzebne. po to jest lekarz żeby ci pomóg, a nie zebyś się krępował. Szczerze powiem, że wole ginekologa od dentysty
__Michalina__
Młody aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 09.06.2003, 19:30

re

Post autor: __Michalina__ »

po co sie krepować ??? co wy myślicie ze tylko wam lekarze zaglądają w "klejnoty" to jest ich praca... chociaz tez miałam opory przed 1-wszą wizytą u ginekologa :P
Kosmita
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 20.06.2003, 13:40
Lokalizacja: Zabrze

stulejka

Post autor: Kosmita »

ja bym tesh si wszydził isc do lekarza :roll:
Złoże dwie Victorie, lewa na górze
To, że damy radę to leży w naszej naturze
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: stulejka

Post autor: bober »

Chłopcy, widzę, że jeszcze nikt z Was nie był na WKU (Wojskowa Komisja Uzupełniająca), więc Wam opowiem jak to wyglądało u mnie :]

Wchodzicie do sali po trzech, w środku jest około 10 lekarzy, jakieś sekretarki itp. W sumie długi rząd stolików. Rozbieracie się, badają wam wzrok, kręgosłup itp., a potem po szeregu badań i pytań najciekawsze. Każą Wam stanąć na środku, ściągnąć bokserki/slipki, i tak stać :] Po chwili każą się obrócić i stoicie tyłem, a w dalszym ciągu wszyscy lekarze patrzą na wasz 'przybytek', tym razem z tyłu, lekko od dolu :] Potem podchodzicie do starego zgrzybiałego gościa, który Wam tak miesza w jajach, że z bólu i wstydu macie ochote umrzeć... ;> Następnie jeszcze badania typu, przysiad, napinanie klaty itp. oczywiście wszystko na waleta.
Echh i Wy mi tu trujecie o higienistce szkolnej :]
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
__Michalina__
Młody aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 09.06.2003, 19:30

Re: stulejka

Post autor: __Michalina__ »

hehehe... chyba sie zatrudnie w jakiejś jednostce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

to był dowcip w zyciu bym nie chciała patrzeć cały czas na "przybytek" mezczyzn bo bym zwymiotowała ..... mi tam wystarczy jeden a poządny :twisted: :mrgreen:
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: stulejka

Post autor: Basko »

Ale jakby ci się trafił taki boberek? Dla takich pewnie warto... :twisted:
Żart. Co za dużo ( za duże) to niezdrowo. W sumie jestem ciekawa, do czego jest potrzebny zdrowy penis w wojsku na służbie. Dobrze, że kobiety nie są tak badane. Ciekawe co by robili. Hmmmmmmm.... :zdziwko:
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: stulejka

Post autor: bober »

Jołłłłłłłłłł prrr szalona ;> tam nie było nic przyjemnego ;-| Buehehehe, a oglądaliście 'dzień świra' ? Tam był taki motyw u pani doktor ehehehe ;D
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: stulejka

Post autor: Paweł »

bober pisze: a oglądaliście 'dzień świra' ? Tam był taki motyw u pani doktor ehehehe ;D
:twisted: hiehiehie.... nom.... jeszcze sie ze sniechu zwijam jak sobie przypomne... :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
alot
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 14.07.2003, 19:16
Lokalizacja: gniazdo

Re: stulejka

Post autor: alot »

ghdybym mial stulejke odrabal bym se ...
kluski with mleko = mlekokluski
#
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 14.07.2003, 20:06
Lokalizacja: Z nikąd :|

Re: stulejka

Post autor: # »

:zdziwko: ja tez sie boje urologow! Bo jak patrza na ptaka dla wlasnej przyjemnosci tylko to co?? :zdziwko: :lol:
Zyje zeby zabijac - zabijam zeby zaspokoic swoj glod - zaspokajam swoj glod zeby zyc.. (c) :P
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: stulejka

Post autor: Indianka »

Ludzie! Raz pojdziecie do lekarza i po wszystkim! A tak? Denerwowac sie przez cale zycie?
Ale co ja tam wiem... jestem dziewczyna...
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: stulejka

Post autor: Basko »

Ale my kobiety też mamy swoje dolegliwości i chyba nawet częstzre niż faceci. :emm:
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: stulejka

Post autor: mmloda »

moj brat ial stolejke jak byl malutki i mial na to dwie operacje. Ale ja tego nie pamietam
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: stulejka

Post autor: Cns »

Chłopcy, widzę, że jeszcze nikt z Was nie był na WKU (Wojskowa Komisja Uzupełniająca), więc Wam opowiem jak to wyglądało u mnie :]

Wchodzicie do sali po trzech, w środku jest około 10 lekarzy, jakieś sekretarki itp. W sumie długi rząd stolików. Rozbieracie się, badają wam wzrok, kręgosłup itp., a potem po szeregu badań i pytań najciekawsze. Każą Wam stanąć na środku, ściągnąć bokserki/slipki, i tak stać :] Po chwili każą się obrócić i stoicie tyłem, a w dalszym ciągu wszyscy lekarze patrzą na wasz 'przybytek', tym razem z tyłu, lekko od dolu :] Potem podchodzicie do starego zgrzybiałego gościa, który Wam tak miesza w jajach, że z bólu i wstydu macie ochote umrzeć... ;> Następnie jeszcze badania typu, przysiad, napinanie klaty itp. oczywiście wszystko na waleta.
Echh i Wy mi tu trujecie o higienistce szkolnej :]

HAHAHAHAHAH ale mnie rozbawiłes tak na poczatku to powiedz mi czy kiedys tam byłes bo ja tak i nie paradowałem na golasa moze ciebie chcieli pogladac na golasa. Jak czytałes to gdzies na forum ze sie sciaga gacie to fajne kity ci ktos cisnoł :lol: A co do tematu to jak masz problem to idz do tego lekarza jak ktos tam wczesniej powiedział bo lepiej sie tym nie zadreczac. :wink:
ODPOWIEDZ