chlopcy na temat dziewczyn...

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Natka
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 27.01.2004, 19:05
Lokalizacja: Grudziądz

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Natka »

Fighter pisze:I musi miec w sobie to cos :mrgreen:
Czy któryś z kochanych chłopców mógłby mi choc odrobinkę (bo wiem że to bardzo trudne do określenia) przybliżyc, czym jest "TO COŚ"???
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: ::PiotreK:: »

to jest to cos
kazdy chlopak jak i dziewczyna w kazdym chlopaku / dziewcznie widzi inne to cos albo niewidzi go wcale
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Paweł »

To tak jak bys spytala sie jednego dlaczego slucha Briney Spears, a drugiego czemu Korn'a. Są gusta i guściki... Dlatego, zreszta tak jak juz to napisal Piotrek, dla każdego "to cos" to cos innego.

Dla jednego sa to piekne oczy, dla drugiego - czulosc, dla trzeciego - poprostu, a dla czwartego posladki ;> Tak juz jest na tym swiecie...

Reszte mi udzielo bo mi net nawala, moze kiedys napisze, bo teraz juz nie pamietam ;p
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Polan »

A jak dla mnie to Uśmiech :mrgreen: to jest to coś :)
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Fighter »

To cos to poprostu nic wiecej, ani mniej tylko to cos :mrgreen:
Tak jak tu juz ktos napisal, dla kazdego to co innego. Sprawia to ze dana osoba nas interesuje, wzbudza zmysly i zaczyna sie hemia. To cos co nas przyciaga do drugiej osoby. Ale za motalem i tak nie o to chodzi :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ODPOWIEDZ