Alkoholik

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Alkoholik

Post autor: Anuś »

o więc alkoholik to zawód czy zajęcie?? Piqs twierdzi właśnie na gg że to przyległość :D
A wy co myślicie??
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Alkoholik

Post autor: bober »

piqs to alkoholik ;>
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Alkoholik

Post autor: macey »

ja fidzialem jak jeden pijaczyna narzygał na drugiego hyhy, myslisz anus, ze to czesc jego pracy??? :> :fuck:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alkoholik

Post autor: Anuś »

macey pisze:ja fidzialem jak jeden pijaczyna narzygał na drugiego hyhy, myslisz anus, ze to czesc jego pracy??? :> :fuck:
hmmm... Jeżeli uznać że alkoholik to zawód, to można przyjąć, że to jeden z jego obowiązków służbowych :mrgreen:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Alkoholik

Post autor: Piqs - X »

ALkoholik to nie zawod, bo sie nie ksztalcisz w jego kierunku .. po prostu wpadasz w to ; p . no i sklonnosci do tego ma kazdy czlowiek : ) .. wiec jest to przypadlosc ; pp ..

A ja i alkoholizm .. lubie piwo, bardzo lubie piwo, bardzo bardzo lubie piwo : > . .bpo tygodniu zicezkiej szkoly ide zwykle na piwo. po 1 piwie swiat jest fajny : ) .. No i nei to zebym sie snoof jednym najebal, nie ? : P
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Alkoholik

Post autor: ::PiotreK:: »

ja dzis widzialem 2 bardzo zapracowanych panó alkoholikow stalem w sklepie który raczej niejest przeznaczony do sprzedazy alkoholu jesli juz to raczej staly tam takie lepsze zeczy a ci dwaj weszli i na caly glos zaczeli robic awantóre ze niema tanich win ;P

jak widzicie niejest to latwa praca
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: Alkoholik

Post autor: lipa »

Anuś pisze:
macey pisze:ja fidzialem jak jeden pijaczyna narzygał na drugiego hyhy, myslisz anus, ze to czesc jego pracy??? :> :fuck:
hmmm... Jeżeli uznać że alkoholik to zawód, to można przyjąć, że to jeden z jego obowiązków służbowych :mrgreen:
no co ty pier*****
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Alkoholik

Post autor: Mirriam »

Hehehe..........Lipa : WAZUUUUUUP !!!!!!! :D:P
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Alkoholik

Post autor: Cns »

No zawod na bank to nie jest bo nie otrzymuje sie z tego jakiegos doswiadczenia itp jedyne co mozna załapac w tym to nałog.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Alkoholik

Post autor: ::PiotreK:: »

ogladajcie sobie taki program dokumentalny na tvp2 w niedziele o 20.55 ja alkoholik tam mówia co to jest
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Alkoholik

Post autor: Cns »

Ja tez cos widzaiłem ale nie wiem kiedy o ludziach co pija. :wink:
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Alkoholik

Post autor: ::PiotreK:: »

tutaj jest o ludziach na odwyku i tylko opowiadaja swoje historie
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Alkoholik

Post autor: Roque »

a co wy możecie o tym wiedziec ? siedzicie w domkach z mamą i tatusiem przy herbatce, lub w swich pokojach przy kompie. czy macie pojecie jak to jest ? jak to jest byc w nalogu ? gowno wiecie, sorki, bez obrazy ale tak uwazam
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Alkoholik

Post autor: Cns »

A to powiedz nam co ty wiesz na ten temat????? W mym przypadku to mam znajomych bliskoch ktoztry sa uzalerznieni i cos mi sie zdaje ze oni juz z tego nałogu nie wyjda bo bez alkocholu nie widza dalszej swej egzystencji. :emm:
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Alkoholik

Post autor: Fighter »

Cns pisze:A to powiedz nam co ty wiesz na ten temat????? W mym przypadku to mam znajomych bliskoch ktoztry sa uzalerznieni i cos mi sie zdaje ze oni juz z tego nałogu nie wyjda bo bez alkocholu nie widza dalszej swej egzystencji. :emm:
Ze wszystkiego da sie wyjsc, trzeba tylko chciec.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Alkoholik

Post autor: Cns »

No ale wiem ze w tym przypadku to chyba nie chca bo tyle stracili i nadal nie daje im to do myslenia. :?
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Alkoholik

Post autor: ::PiotreK:: »

no wlasnie roque co ty moze sz wiedziec i skad wiesz ze my niemamy nic z tym wzpólnego ???
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Alkoholik

Post autor: ORZO »

::PiotreK:: pisze:ja dzis widzialem 2 bardzo zapracowanych panó alkoholikow stalem w sklepie który raczej niejest przeznaczony do sprzedazy alkoholu jesli juz to raczej staly tam takie lepsze zeczy a ci dwaj weszli i na caly glos zaczeli robic awantóre ze niema tanich win ;P

jak widzicie niejest to latwa praca

Znam taki sklep w którym z menelami nie ma przebacz.Co pół miesiąca jest nowa sprzedawczyni!!!Co do alkoholizmu.Z tym trzeba uważać bo nawet nie wiesz kiedy...Sam uważam bo bardzo lubie alkohol i mam od czasu do czasu tzw. ciągi pijackie,które chyba najczęściej prowadzą do alkoholizmu.Wydaje mi się że ze mną jest jeszcze dobrze i że nadal mam tylko dwa nałogi-fajki i kawa.
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Alkoholik

Post autor: Cns »

a co wy możecie o tym wiedziec ? siedzicie w domkach z mamą i tatusiem przy herbatce, lub w swich pokojach przy kompie. czy macie pojecie jak to jest ? jak to jest byc w nalogu ? gowno wiecie, sorki, bez obrazy ale tak uwazam
A racja co my moztemy wiedziec Ty jestes spec alkocholik z 30 letnim starzem 5-razy prubowałes wyjsc ale ci sie nie udało!!!!!!!! Jak nie wiesz co kto przezył to o czym Ty w ogóle gadasz.
ODPOWIEDZ