Moje hobby Kajakarstwo ...

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
ODPOWIEDZ
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: PAL MAL »

Nie wiem czy ktoś z Was tu uprawia to co ja. Chodzi mi o kajakarstwo. Upraiwam ten sport raczej nie dla sukcesów lecz dla czystej przyjemności. Tam pare medali się zdobyło na drobnych zawodach. Co Wy myślicie o tym sporcie?
YO MY BROTHER!
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: bober »

ja tego nigdy nie uprawialem, nie uprawiam i nie mam zamiaru ale jedno jest pewno - nie chcial bym zeby moj kajak [w ktorym plyne] obrocil sie do gory dnem :lol:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: PAL MAL »

Nie jest to takie straszne. Na samym początku tak jest i lekki strach zawsze towarzyszy ale jeśli się już nauczy trzymać równowagę to zabawa jest niesamowita :)
YO MY BROTHER!
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: dwie »

no ty masz rzeczywisci nie typowe zainteresowania sportem znaczy kajakarstwem dokladnie ale szpoko fajno ze ci to sprawia przyjemnosc a na dodatek jestes doceniany;P pofodzonka i sukcesow zyczymy;)pozdro
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: emailowiec »

Też Ci życzę kolejnych sukcesów.
Ja nawet nigdy nie próbowałem wsiąść do kajaka, nie miałem nigdy okazji, ale muszę kiedyś spróbować. :D
;)
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: PAL MAL »

Naprawde jest warto! A jeśli nie chce się trenować to najlepiej na spływy jeździć. Zawsze można zdrowo pogrzać i zabawić się. Słyszeliście może o spływie na Dunajcu?
YO MY BROTHER!
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: macey »

hymmmm przyznam moze byc ciekawy sport...ciekawe hobby...ale mnie ono nie zacheca... wolałbym robić co innego... :twisted:
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: emailowiec »

A mianowicie co?
;)
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: Roshowa »

Mam dwie qmpele które majš takie jak ty hobby :P Ja sie kfalifikowalama bo za niska jestem podobno ....
Catzz Rulzz!
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: PAL MAL »

Mozesz powtorzyc jeszcze raz to zdanie Rushowa bo nie wiele z tego zrozumialem
YO MY BROTHER!
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: bober »

Roshowa pisze:Mam dwie qmpele które majš takie jak ty hobby :P Ja sie kfalifikowalama bo za niska jestem podobno ....
tlumaczenie dla PAL MAL'a :mikolaj:
Mam dwie kolezanki, ktore maja takie hobby jak ty :P Ja sie nie kwalifikowalam bo jestem podobno za niska ....
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: PAL MAL »

Dzieki Bober juz zrozumialem.


To ile masz zwrostu ze sie niekwalifikujesz?

Ja mam kolezanki w klubie ktore maja ok 1,55 i plywaja
YO MY BROTHER!
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: Roshowa »

a ja sobie znalazlam siakiś oryginalny sporcik :P hmm, a raczej sztuke walki zwaną kendo :P Hehe, nic strasznego, ale zeby nie pomielic krokoof itp. niezle trzeba sie nacwiczyc :P A ja dopiero sie rozkrecam :P
Catzz Rulzz!
Melania
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 19.01.2003, 11:08
Lokalizacja: KRK

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: Melania »

Siemano Pal Mal !!! widze że te temat rozpowszechniłeś nawet na tym forum ok super ciesz sie przynajmniej ja tez moge sie cos wypowiedziec .Wiec kajakarstwo jest moim najwiekszym zainteresowaniem ze wszystkich , i serdecznie zapraszam wszystkich do tego sportu , i wcale nie jest tak źle jak sie czasmi wywruci kajak tzn wyczynowy , no bo turystyczne naprawde jest cięzko wywrócic trzeba było byc naprawde uzdolnionym żeby tego dokonac :lol: :lol: , pozdrawiam
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: Fighter »

Kajakrstwo jest fajnym spotrem. Lecz mnie osobiscie nie ciagnie do niego choc sie zdarza ze plywam, ale rekreacyjnie, nie sporotwo.
Ja podobnie jak Roshowa znalazlem orginalny sporcik, mianowice sztuki walki, lecz nie kendo.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: ylka »

Ja uwielbiam plywac kajakiem. :D
smile like a melon slice : )
Fuzzy
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 02.02.2004, 22:32
Lokalizacja: sam nie wiem...

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: Fuzzy »

Kajakarstwo to SUPER SPORT był okres w moim życiu, kiedy nie mogłem wcale ćwiczyć na WF`ie (ok 2 lat), ale po wyleczeniu kontuzji trafiłem do klubu sportowego. Zacząłem trenować kajakarstwo 6x w tygodniu i po pół roku miałem taką kondychę, że mało kto mógł mi podskoczyć.
Ale wydaje mi się, że Ty trenowałeć kajakarstwo klasyczne, a ja tzw. KANADYJKI (dla nie wtajemniczonych to to co się klęczy w kajaku)...
Na świecie dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota... chociaż co do tego pierwszego nie ma pewności A. Einstein
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: Anuś »

kajaki? ja nie uprawiam tego systematycznie jako sport, tylko na wakacjach od czasu do czasu rekreacujnie i muszę przyznać że bardzo lubię :) A w czerwcu wybieram się na spływ :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje hobby Kajakarstwo ...

Post autor: tribalka »

PAL MAL pisze:Słyszeliście może o spływie na Dunajcu?
Pewnie że tak :D Byłam tam i bardzo mi się ten spływ podobał :-)
Chętnie wybiorę się tam jeszcze raz :D
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
ODPOWIEDZ