Belka

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Belka

Post autor: Fighter »

Belka premierem hmm chyba i to dobrze, moze ten porypany ZUS obnizy.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Belka

Post autor: Peggy »

Niestety ten rzad nie ma przyszlosci i ani Belka, Zapałka czy inna Dżazga (a moze Dżyzga?????????) tu nie pomoze. Oleksy tez nie ma szans. Było, jest i bedzie zle. Muminki do rządu, Krecik na prezydenta !!!!!!!!!!!!!
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Belka

Post autor: bober »

Peggy pisze:czy inna Dżazga (a moze Dżyzga?????????) tu nie pomoze.
A może Drzazga? Nie, nie... tak tylko głośno myślę.

Oleksy już raz był uwikłany w ładne przekręty pare lat temu i prawdę mówiąc nie widzi mi się, żeby teraz lepiej się spisał. A co do Belki, jeszcze nie mam jednoznacznego zdania.

I tak btw: totalnie wkurzają mnie ironiczne teksty tego typu jak suniesz 'Peggy'. Nie podoba Ci się w kraju? Rusz tłuste dupsko i coś zmień!
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Belka

Post autor: Fighter »

Ej ale ktos musi to dociagnac do konca, nawet jesli miala by byc to jesien. Ja jestem za Belka tym ZUSem mnie zauroczyl :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Belka

Post autor: Piqs - X »

... "My jeshcze nie rządziliśmy" ...
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Belka

Post autor: Fighter »

Piqs - X pisze:... "My jeshcze nie rządziliśmy" ...
Czyli kto????????
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Belka

Post autor: Anuś »

czyli ja :mrgreen: Ja mogę być premierem, prezydentem czy czymkolwiek chcecie :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ODPOWIEDZ