Przyszłość?????????

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Przyszłość?????????

Post autor: Polan »

*MysterY* pisze: - dostać się na studia [WSHiE wydział: informatyka]
:D :D :D Cieszę się że Ci ambicje wzrosły, ostatnio się nigdzie nie wybierałeś wyżej. Musiało Ci się tam spodobać na tej wizycie ?
No ale tak trzymajcie wszyscy ! Bez jakiejś wyższej to się zabytnio nie pociągnie...

P.S. troszke po 4 rano jest, a ja od kilku godzinek sprawozdanko piszę na Polibudę więc uważajcie ludzie w co się pakujecie :? :twisted:
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Przyszłość?????????

Post autor: Paweł »

*MysterY* pisze:- dostać się na studia [WSHiE wydział: informatyka]
WSHiE ... zaplacisz to sie dostaniesz...
I no ja w sumie tez chcialbym tam isc, ale 340 zl czesnego miesiecznie to nie na moja kieszen ;-/
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przyszłość?????????

Post autor: DianaR »

Po wakacjach, najpóźniej pod koniec roku dojść do takiej sytuacji fianansowej, że by móc wynajść mieszkanie/pokój z moim misiakiem!
Ambitne, ale warto spróbować.
A coś bliższebo. Być zwolnioną z egzaminu z maty i zaliczyć sesje w pierszym terminie!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
ODPOWIEDZ