Tematy maturalne

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Tematy maturalne

Post autor: Peggy »

Tak sobie mysle, ze matura juz tuz tuz a ja nic nie umiem! Może macie jakies pomysly na tematy maturalne? Moglyby byc takie łatfe jak na próbnej, czyz nie? Moze bedzie cos o UE.... Jak myślicie???
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Tematy maturalne

Post autor: bober »

No na polskim o UE moim zdaniem nie będzie hehe.
Ja osobiście nastawiam się na pisanie o wierszu lub motyw jakiś - jaki? nie wiem...
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Tematy maturalne

Post autor: Peggy »

moze byc, np. dorobek polskiej kultury w konekscie wejscia polski do UE
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Tematy maturalne

Post autor: Montana »

chociaz ja mam mature za rok, to wydaje mi sie, ze bedzie cos z patriotyzmem :):)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Tematy maturalne

Post autor: Fighter »

Unia Europejska, Polskosc - czyli ogulnie o tozsamosci narodowej i europejskosci oraz kulturze, Powstania i walka o wolnosc (60 rocznica wybuchu powstania warszawskiego w tym roku), jakies tematy powiazane z tworczoscia Gombrowicza (ten rok zostal ogloszony rokiem Gombrowiczowskim).
No zobaczymy co to bedzie juz niedlugo :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tematy maturalne

Post autor: Anuś »

ktoś mówił że może być coś o wojnie, patriotyzmie...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Tematy maturalne

Post autor: Peggy »

yyyyyyy..... Matura coraz blize a ja nadal nic nie umiem. Nie ma chyba sensu za bardzo spekulowac co bedzie, bo i tak jestesmy z roznych wojewodztw... u mnie i tak beda najlatwiejsze tematy - zobaczycie ;)
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Tematy maturalne

Post autor: Polan »

Tematy maturalne o ile się dobrze oriętuję nigdy nie były "sugerowane" rokiem Gombrowicza, albo czymś w stylu wejścia do UE i temu podobnymi, nie ma co na to liczyć
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Tematy maturalne

Post autor: bober »

Boże BYLE nie Gombrowicz i jego popieprzone Ferdydurke i inne!!!!!!! Nieeeeeeeeeeeeeeeeee : \\\\\\
piotrekgie@o2.pl
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 08.05.2004, 17:51

Re: Tematy maturalne

Post autor: piotrekgie@o2.pl »

kto ma komórkę z aparatem i zdaje maturkę tego zapraszam na gg:4662225, postaram się żeby i on zdał maturę!!!
ODPOWIEDZ