Cześć ;)

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
Zablokowany
szeli-neszarna
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 08.05.2004, 13:11
Lokalizacja: Gdynia

Cześć ;)

Post autor: szeli-neszarna »

Cześć. Jestem tutaj nowa i jeszcze nie bardzo się we wszystkim orientuję :) Chciałam się tylko przywitać. Mam nadzieję, że mnie nie odrzucicie na bok :hihi:
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Cześć ;)

Post autor: bober »

Się zobaczy, prawdopodobnie czego byś nie zrobiła niedługo i tak zostaniesz wpisana na czarną listę! ; >
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Cześć ;)

Post autor: Phantom »


Historyczny moment, oto właśnie PhantOm skapitulował i nie będzie się czepiał, ani zamykał topicu o.O (a post ma nr 700 ;-])

Witam! :mrgreen:
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Cześć ;)

Post autor: SkaTe_GirL »

no witamy nowa ;P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Cześć ;)

Post autor: Peggy »

Mysle, ze nikt by sie nie obrazil, gdybys postawila jakies piffko :) Wellcome!!!!!!!
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cześć ;)

Post autor: Anuś »

PhantOm pisze:
Historyczny moment, oto właśnie PhantOm skapitulował i nie będzie się czepiał, ani zamykał topicu o.O (a post ma nr 700 ;-])

Witam! :mrgreen:
no proszę, proszę :) i 700-tny post :) ładna liczba :) Zwłaszcza że ja mam 1700 :D :D :D

A poza tym , to witamy gorąco :)
Ostatnio zmieniony 09.05.2004, 09:34 przez Anuś, łącznie zmieniany 1 raz.
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Cześć ;)

Post autor: ::PiotreK:: »

no czesc odrazu mówie ze tylko ja tu jestem normalny wiec trzymaj sie mnie to nie zginiesz :]
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Cześć ;)

Post autor: Polan »

Zapomniał dodać, że nie należy nikomu ufać :hihi:

Witaj i maś ode mnie: Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... ....uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzi !!
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Cześć ;)

Post autor: Mirriam »

No czesc, czesc :)
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Cześć ;)

Post autor: Piqs - X »

qrde ...
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: Cześć ;)

Post autor: ewelinka »

czesc
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Cześć ;)

Post autor: Paweł »

czesc - to ode mnie

czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc czesc - a to od reszty usserow...

zamykamy :twisted:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Zablokowany