Gdzie najlepiej....

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: SkaTe_GirL »

viltz pisze:a ja twierdze ze najbardziej liczy sie osoba, z ktora sie idzie:-)
nie zgadzam sie ;P jeśli spotykasz sie z kimś pierwszy raz idziesz w miejsce które lubish... w miejsce w ktorym czujesh sie swobodnie i mozesh se RoRmalRie po ludzku pogadac.I poznac ta osobe.Bynajmiej ja tak mam jesli sie z kims nowym spotkam zawsze wybieram miejsce gdzie lubie bywac ;p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: *RyBkA* »

SkaTe_GirL pisze: jeśli spotykasz sie z kimś pierwszy raz idziesz w miejsce które lubish... w miejsce w ktorym czujesh sie swobodnie i mozesh se RoRmalRie po ludzku pogadac.I poznac ta osobe
zgadzam się... trzeba czuć się swobodnie, wedy można się wyluzowac i wogóle randka będzie gut :)
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
viltz
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 01.10.2002, 17:54

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: viltz »

fakt, nie pomyslalem o pierwszej randce.... :> ale za ktoras z kolei zdecydowanie miejsce zaczyna schodzic na drugi plan i licza sie tylko te dwie osobki, ktore sie spotykaja :-)
Follow the raper, my darling!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: SkaTe_GirL »

viltz pisze:ale za ktoras z kolei zdecydowanie miejsce zaczyna schodzic na drugi plan i licza sie tylko te dwie osobki, ktore sie spotykaja :-)
no i tu mash racje ; -)
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
magdusia
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 03.06.2004, 21:13
Lokalizacja: Rabka

odpowiadam

Post autor: magdusia »

najlepiej zapros dziewczyne w Twoje ulubione miejsce! na pewno sie jej spodoba, a przy okazji sprawdzicie zbieznosc gustow. Powodzenia!
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: Magduś »

pierwsza randka? -> spacerrr, herbaciarnia.... albo takie miejsce które uważasz za stosowne do pogody i tak jak poprzednicy... muisz sie czuc swobodnie... :D pofodzonka :D
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: ylka »

Ja tam uważam, że najlepszym miejscem będzie takie, które odpowiadać będzie obojgu. I w którym będzie możliwość rozmowy, a nie np. hałaśliwy plac budowy czy jakaś jadłodajnia, w której pozapychacie sobie usta. :)
smile like a melon slice : )
ODPOWIEDZ