Juwenalia w Łodzi, zamieszki ;-/

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Juwenalia w Łodzi, zamieszki ;-/

Post autor: Polan »

Don't Panic

Inwazja dresów, skinów, pseudokibiców, co jeszcze... narkomanów,blokersów ? To się nazywa przestępczość w mieście (powiedzmy że dużym) i policja temu zapobiega bo inaczej to by dopiero było. W sumie to jestem ciekaw jak takie wydażenia jak ostatnie juwenalia mogą wpłynąć na rzeczywisty stan rzeczy, czy coś się zmieni, czy zauważymy jakąś zmianę ?? W sumie to... przecież musi być jakieś rozwiązanie tej paranoii, ze nie można wieczorem po mieście chodzić (w zbyt małej ilości osób... ), hymmm, pisałem coś żeby don't panic ...
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Juwenalia w Łodzi, zamieszki ;-/

Post autor: *MysterY* »

Montana pisze:Ludzie maja to do siebie, ze w obliczu tragedii zrzucaja wine i odpowiedzialnosc zamiast zastanowic sie nad soba......:/
Tak to jest najprawdziwsha prawda, bo to powinno być wcześniej zrobione [może jush jest ale człowiek ma to do siebie że popełnia błedy, a ten błąd jest niewybaczalny].
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: Juwenalia w Łodzi, zamieszki ;-/

Post autor: Plik »

Paweł Florczak pisze:
IRYS pisze:Mi tesh sie tam zdaje ze policja zawinila ... :?
Ale ja nie napisalem, ze policja nie zawinila..., ale ze najmniej.
ehhh ... w tej wypowiedzi chodzilo mi o to co napisal *MysterY* ...
*MysterY* pisze:oczywiście że wina policji [bo pani dała złe naboje], ale nie tylko ponieważ ci pseudo kibice zaczeli.
..... :hihi:
pozdra ...
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
Drwal
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 06.06.2004, 10:23
Lokalizacja: Łódź

Re: Juwenalia w Łodzi, zamieszki ;-/

Post autor: Drwal »

Jestem z łodzi i wiem co to za ludzie - nie ma co żałować. Ten gość to dres co przyszedł na dymy, a ta laska to narkomanka i alkoholiczka
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Juwenalia w Łodzi, zamieszki ;-/

Post autor: Polan »

No a mi jakoś wiadomo że ona tam sprzedawała tylko piwo ...
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
ODPOWIEDZ