Co mozemy zrObic aby byc ludzmi coraz lepszymi...?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
alexandrynka
Młody aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 08.08.2003, 19:55
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Co mozemy zrObic aby byc ludzmi coraz lepszymi...?

Post autor: alexandrynka »

racja-a to wszystko wymieszac i dodac troche zdrowego rozsadku wstrzasnac i wykazac sie trzezwym mysleniem...
CARPE DIEM!
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Co mozemy zrObic aby byc ludzmi coraz lepszymi...?

Post autor: DianaR »

Można jeszcze dodać trochę dobrego humoru bo to też czasem pomaga!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Co mozemy zrObic aby byc ludzmi coraz lepszymi...?

Post autor: Polan »

Naprawiać swoje błędy. Nie bać się cofnąć decyzję, przyznać do złej. Nie bać się przeprosić, takie to niby oczywiste no nie ? ...
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Co mozemy zrObic aby byc ludzmi coraz lepszymi...?

Post autor: *MysterY* »

Przemyśleć 10x zanim coś się zrobi, jeśli coś jest głupie to wtedy 3 paluszki i głowę [najbardziej to mnie chyba dotyczy] 8)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Co mozemy zrObic aby byc ludzmi coraz lepszymi...?

Post autor: Piqs - X »

a ja powiem wrecz odwrotnie, działąc spontanicznie, bez wytchnienia, bez zastanowienia, zycie jest za krotkie .. aha .. i bawic sie na calego :8 . be happy be free ; p
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Co mozemy zrObic aby byc ludzmi coraz lepszymi...?

Post autor: Polan »

A to jest bardzo ciekawa konfrontacja. Czy 10 razy przemyśleć (brzmi rozsądnie) czy działać spontanicznie, be happy (brzmi zachęcająco). No mi się wydaje że żeby "być lepszym" to trzeba być przede wszystkim sobą tylko w tym "dobrym" wydaniu. Zatem może po prostu usiąść i drugi żeby przemyśleć sporo rzeczy 100 razy, a potem śmiało działaś spontanicznie, tylko po uwcześniejszych przemyśleniach ? :P
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Co mozemy zrObic aby byc ludzmi coraz lepszymi...?

Post autor: bober »

Niemal ABSOLUTNIE tak jak napisał Piqs...
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Co mozemy zrObic aby byc ludzmi coraz lepszymi...?

Post autor: *RyBkA* »

bober pisze:Niemal ABSOLUTNIE tak jak napisał Piqs...
zgadzam się :]
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
ODPOWIEDZ