Co myslicie o takim czyms ...

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Co myslicie o takim czyms ...

Post autor: SkaTe_GirL »

Dzis na gg dostalam taki link : http://www.jacek.ac.pl/ -> luknijcie sobie, przeczytajcie.Co o rozsylaniu takich hmmm apeli ( chyba moge urzyc tu takiego slowa) myslicie? Ma to jakis sens wedlug Was ?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Co myslicie o takim czyms ...

Post autor: Polan »

Ogólnie zły pomysł żeby na siłę (spam ? ) komuś coś takiego wciskać, z drugiej strony można podziwiać zaradność szukających go ludzi, że na coś takiego wpadli.
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Co myslicie o takim czyms ...

Post autor: ::PiotreK:: »

rodzice tego ludka nawwet w barze polsatowskim byli z tym zdjęciem
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Co myslicie o takim czyms ...

Post autor: Peggy »

wydaje mi sie, ze to nie jest najgorszy pomysl, a nawet bardzo dobry. Oby sie koleś znalazł.... Tez pewnie zrobilabym wszystko, zeby odnalezc zaginionego, brata czy kogos tam
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Co myslicie o takim czyms ...

Post autor: Phantom »


Lepsze to niż standardowy łańcuszek, od których dostaję kurwicy.. acz nie można powiedzieć żeby to nie była pewna forma spamu =\

Z drugiej strony - jeśli chłopak serio zaginął - trzeba też zrozumieć ludzi, którzy Go kochają i szukają za wszelką cenę. My chyba też w podobnej sytuacju nie siedzielibyśmy z założonymi rękoma..
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Co myslicie o takim czyms ...

Post autor: Linka »

Ludzie ktorym zgineło dziecko podejma sie każdych czynow zeby tylko je odzyskać wiec ja ich potrafie zrozumiec i nie przeszkadza mi cos takiego.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co myslicie o takim czyms ...

Post autor: Anuś »

Linka pisze:Ludzie ktorym zgineło dziecko podejma sie każdych czynow zeby tylko je odzyskać wiec ja ich potrafie zrozumiec i nie przeszkadza mi cos takiego.
nic dodac nic ująć :) niezly pomysł ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Co myslicie o takim czyms ...

Post autor: bober »

Herf, nie sądzę żeby wzrokowe skanowanie każdego przechodnia, każdego w autobusie czy pociągu lub w szkole, było dobrym pomysłem, to w pewnym sensie naruszenie prywatności innych ludzi, ale mniejsza z tym, przede wszystkim nie sposób tak robić.
Kto zrobił tę stronę nie wiem, nie interesuje mnie to, i o ile nie ma tam fałszu to mimo najszczerszych chęci pomocy, sądzę, że był to tylko akt desperacji, który nic nie da.

Powodzenia tak czy inaczej. Czekają na niego.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Co myslicie o takim czyms ...

Post autor: Montana »

Mi tez sie wydaje, ze nic nie da pomoc w ten sposob.... Chociaz w sumie wszystko jest mozliwe, moze akurat ktos go gdzies zobaczy..? Ale wiem, ze ludzie w takiej sytuacji, jak jego rodzina czepiaja sie kazdej mozliwosci znalezienia, nawet tej najbardziej nieprawdopodobnej...
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
ODPOWIEDZ