EAMON "F*** IT"

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: EAMON "F*** IT"

Post autor: ylka »

Gdyby to było po niemiecku, to bym Ci przetłumaczyła. :)

Ale spróbować nie szkodzi. Bo i mnie ciekawi, co się kryje pod tym tekstem. ;)
smile like a melon slice : )
Rados
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 20.06.2004, 14:21

Re: EAMON "F*** IT"

Post autor: Rados »

Ylka pisze:A teraz pytanie za 100 punktów: kto od kogo ściągał: Eamon ze swoim "F*** It" czy Frankee ze swoim "F.U.R.B." czyli "F*** You Right Back"?
:P
No słuchaj na to pytanie jest tylko jednak odpowiedź i to baaardzo prosta tylko wystarczy troszkę pomyśleć. A najłatwiej przetłumaczyć sobie tekst. Koleś piszę o swoim uczuciu które żywił ( zwracam uwagę na czas przeszły ) do laski, a ona poprostu żuca mu tym w twarz.
Boże nawet nie trzeba tekstu tłumaczyć wystarczy sam tytuł. ( pełne tytuły)
Eamon - fuck it ( i don't want you back ) - Pieprzyć to (niechce abyś wróciła)
Frankee - Fuck you right back - Ja też cię pierdolę

trzeba coś jeszcze dodawać ??????

Co wygrałem :-P
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: EAMON "F*** IT"

Post autor: ORZO »

Rados pisze:
Ylka pisze:A teraz pytanie za 100 punktów: kto od kogo ściągał: Eamon ze swoim "F*** It" czy Frankee ze swoim "F.U.R.B." czyli "F*** You Right Back"?
:P
No słuchaj na to pytanie jest tylko jednak odpowiedź i to baaardzo prosta tylko wystarczy troszkę pomyśleć. A najłatwiej przetłumaczyć sobie tekst. Koleś piszę o swoim uczuciu które żywił ( zwracam uwagę na czas przeszły ) do laski, a ona poprostu żuca mu tym w twarz.
Boże nawet nie trzeba tekstu tłumaczyć wystarczy sam tytuł. ( pełne tytuły)
Eamon - fuck it ( i don't want you back ) - Pieprzyć to (niechce abyś wróciła)
Frankee - Fuck you right back - Ja też cię pierdolę

trzeba coś jeszcze dodawać ??????

Co wygrałem :-P

Ludzie każdy myślący człowiek skuma że jest to chwyt promocyjny i idę o zakład że nic tych ludzi nie łączyło.
Rados
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 20.06.2004, 14:21

Re: EAMON "F*** IT"

Post autor: Rados »

ORZO pisze:Ludzie każdy myślący człowiek skuma że jest to chwyt promocyjny i idę o zakład że nic tych ludzi nie łączyło.
A nie wydaje ci się, że gdyby był to chwyt promocyjny to byłby bardziej nagłośniony. Jak narazie to jedyne nagłośnienie które domnie dotarło to właśnie te dwa utworki. Ale mnoże nie jestem na bierząco

Ale czy to jest chwyt czy nie. Ja tylko komentuje utwory i ich tekst. A czy to jest chwyt czy nie to mnie mało interesuje. Płyty mi się nie podobają. te dwa utworki są wmiarę. a historia opowiedziana przemawia do mnie bardzo.

Tyle w tej sprawie
Rados
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: EAMON "F*** IT"

Post autor: SkaTe_GirL »

ORZO pisze: Ludzie każdy myślący człowiek skuma że jest to chwyt promocyjny i idę o zakład że nic tych ludzi nie łączyło.
moze i masz racje ... albo na pewno mash racje ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: EAMON "F*** IT"

Post autor: ORZO »

Rados pisze: Ja tylko komentuje utwory i ich tekst.

Taaaa.....jest co komentować,normalnie Norwid wysiada!

Dzisiaj mam świetny humor,ale jak tylko coś lub ktoś mi go zjebie to wrócę do tej dyskusji... :twisted:

SkaTe_Girl:thx za poparcie :wink:
ashon
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 24.06.2004, 16:33
Lokalizacja: Poznań

Re: EAMON "F*** IT"

Post autor: ashon »

No więc ja uważam, że ta piosenka jest średniawa, Eamon ma głos jak 10-letni chłopiec, choć osobiście wolę Eamona od Frankee.
ODPOWIEDZ