Obława na homoseksualistów!Polska + Tolerancja?Nie istnieje!

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Obława na homoseksualistów!Polska + Tolerancja?Nie istnieje!

Post autor: Polan »

http://fakty.interia.pl/news?inf=499739

NIe chce mi się nawet tego komentować. Dla mnie to jest poprostu smutne i żenujące ... :( :emm: :? :fala:
Ostatnio zmieniony 09.05.2004, 15:50 przez Polan, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Obława na homoseksualistów!Polska + Tolerancja?Nie istnieje!

Post autor: ORZO »

Daj spokój... :( Polak jak czegoś nie może zrozumieć od razu to tepi.K****!!!!!!jak ja nienawidzę tego kraju!!!
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: Obława na homoseksualistów!Polska + Tolerancja?Nie istnieje!

Post autor: Plik »

polska jest polska ale przeciez nie tylko w polsce tak jest ... !!! W wielu krajach zaloze sie ze tak jest .... a ze zyjemy w polsce to mam polskie newsy ... :mrgreen:
btw: szkoda ze polska nie umie traktowac innych od siebie ... :?
pozdra
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
bip
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 28.06.2004, 20:07
Lokalizacja: .. a po co wam to

Smutne

Post autor: bip »

Smutne, ale coż.... Ludzie nie rozumieją demokracji i nie są tolerancyjni. Szkoda może kiedyś to się zmieni
Ciesz się każdym dniem, jakbyś to własśnie na niego, czekał całe życie ..... :))))))
Sh4tteN^
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 06.07.2004, 17:20
Lokalizacja: Z Polski ;]

Re: Obława na homoseksualistów!Polska + Tolerancja?Nie istnieje!

Post autor: Sh4tteN^ »

Fakt ze w tym kraju jest prawie wszystko do dupy,ale mi to wisi czy te osoby beda tolerowane czy nie,jak by to mialo byc tolerowane i byc czyms normalnym(bo dla mnie to jest nie normalne) to by Pan Bóg stworzyl Adama i Piotra,a nie Adama i Ewe,no ale to jest moje zdanie.

Ale najbardziej mnie wkurza to ze jakies osoby ich wyzywaja od takich czy owakich to jest bezsensu....no ale POlska ;]
...::I Like teChno music::...
...:::TechNo music is in my head::...
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Obława na homoseksualistów!Polska + Tolerancja?Nie istnieje!

Post autor: ORZO »

Sh4tteN^ pisze:,jak by to mialo byc tolerowane i byc czyms normalnym(bo dla mnie to jest nie to by Pan Bóg stworzyl Adama i Piotra,a nie Adama i Ewe
Ale pamiętaj że nie wszyscy wierzą w historyjki O Adamie i Ewie.. :emm: Podam teraz gówniany argument...wytłumacz mi dlaczego naukowcy z Uniwersytetu Cambrigde(bodajże)odkryli że jest to całkowicie normalne?Wiesz,a dla mnie jest nienormalne jak można słuchać techno...!!!Mi tam akurat zależy na tolerancji dla tych ludzi.Jeżeli Tobie to wisi a wydaje się czymś nienormalny to stań sobie z boku.Z Twoim podejściem dziwię się że nie należysz do ludzi którzy wyzywają ich od takich czy owakich.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Obława na homoseksualistów!Polska + Tolerancja?Nie istnieje!

Post autor: *MysterY* »

Sh4tteN^ pisze: Pan Bóg stworzyl Adama i Ewe
troszeczkę zmieniłem bo chciałbym wam uświadomić coś Adam i Ewa mieli 2 synów Kaina i Abla. Pytanie jak facet z facetem mógł mieć dzieci. Jeżeli któryś z nich ze swoją matką zaczeli rozmnażać sie toż to przecierz kadzirodztwo!!! :twisted:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Obława na homoseksualistów!Polska + Tolerancja?Nie istnieje!

Post autor: Polan »

:twisted: :shatan:
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
ODPOWIEDZ