Gdzie i jak imprezujecie ???

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: Fighter »

No to takie pytanko gdzie imprezujecie najczesciej (domowki, kluby, parki itd.). Chodzicie sami, malymi grupkami a moze pokazna paczka.
Co tam wam sie podoba, a czego moglo by nie byc.
Jaka byla wasza najlepsza impreza (ja to nie mam pojecia tyle ich bylo :mrgreen: )


PS: Pogoda mnie zamulila, wiec wybaczcie za ten topik :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: ORZO »

Kocham domówki ale z tym to róznie bywa.Zresztą w sumie to wszystko jedno gdzie się imprezuje bo głównie zależy to od tego "jak" i "z kim" .W parku są przypały z psiarnią i jak jest się mała grupką to można trafić na naspeedowanych karków(co w przypadku punkowego wyglądu równa się niebezpieczeństwu).Knajpy są zajebiste pod tym względem wzyscy się tam znają (moje miasto=50 tyś) i czujesz się jak w domu.Koncerty to pełen wypas,kiedy zjawiają się znajomi załoganci z innych miast i jest to jakiś powiew świeżości po kilku tygodniowej monotonni siedzenia w knajpie (wczoraj było zajebiście tylko kapelka kiepska,ale mecz Czechów nam to zrekompensował)...Piwo,konserwy i muzyka bez przerwy!!!!
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: Plik »

Ja tesh lubie domowe imprezki ale teraz ostatnio przezucilem sie na kluby ... ;] typu Nexus Cube .... itp ;] Ostatecznie moze tesh byc jakas imprezka na osce razem z "oseidlowa rodzinka" ;] Najlepsze imprezy sa oczywiscie na osiedlu ... bo cos zawsze sie dzieje ;P
pozdrawiam ...
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: *MysterY* »

Ja lubie najbardziej imprezki osiedlowe lub takie domowe naprawde są SUPRA-we, w klubach można się zanudzić niema nic fajnego [bynajmniej ja czegoś spx nie znalazłem, może w niewłaściwych klubach bywam] :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: Paweł »

Imprezki, domowe... zdecydowanie. U znajomych, u rodzinki "osiedlowej" (bo na pewno nie u tej prawdziwej) ;-) Ogolnie po klubach nie biegam, jaos mnie tam nie ciagnie... moze dlatego ze, no w sumie to nie wiem.

Moze gdyby to bylo tak jak w wypadku ORZO, gdzie miasto liczy 50 tyś., a nie tak jak w moim ze ponad 750 tyś :/ ;>
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: Kamil »

Ja z reguły imprezuje na różnego rodzaju domówkach, jednak ostatnio sobie dałem z tym poprostu spokój. Na takich imprezkach z reguły się tworzą jakieś parki, a ja z reguły nigdy nie potrafie znaleźć jakiejś drugiej połóweczki ;) Potem tylko jakieś kompleksy mam z tego powodu, więc wole się wstrzymać z tego typami imprez. Czasami nawet 'przyjaciele' mnie stawiają na boku, cóż - musze ich chyba zmienić ;) Wkońcu teraz kończe gimnazjum więc będzie jak najbardziej odpowiednia do tego okazja. Może trafie na lepszych ludzi... ;)


Co do klubów - jakoś mnie nie kręcą ludzie w białych koszulkach, rękawiczkach i z odkurzaczami na plecach ;) W techno także zbytnio nie gustuje, chociaż nie ukrywam - czasami chętnie potańcze przy takiej muzyce, aczkolwiek klimat klubowy mi nie odpowiada.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: SkaTe_GirL »

ja ubustwiam domowki ;P Zabawa w sprawdzonym i lubianym gronie zawsze jest wypasiona ;P od 10 do 20 osob zazwyczaj sie zbierze i jazdaaaa ; -] ale czasem dla odmiany pojdzie sie na jakas dyskoteke ... ale bardzo bardzo rzadko.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: ::PiotreK:: »

domówki są spoko ale najlepsze są imprezy na domkach nad jeziorem gdzieś albo w lasku kiedy kazdy zasypia tam gdzie siedzi i wstaje sie rano i sie smiejesz z tego jak i gdzie ludzie potrafią zasnąć czasami z czym w reku normalnie całe wakacje tak miałem

a imprezuje zawsze z kim innym
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: *RyBkA* »

impreza w domku jest spoko... jeszcze ze swoim towarzystwem.. ale zawsze istnieje możliwość, że jak się fajnie ludzie bawią i są % to z domem może się coś nie oczekiwanego stać... wtedy to lipa jest...
a impreza na działce też fajnie wychodzi, w lecie, z grillem np. pod namiotami :mrgreen:
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: szczypior »

hmm impreza... kazda dobra:D
domoffka <-- ekstra sprawa
club <-- uwielbiam :>
dzialka <-- ah ta swoboda :D
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: DianaR »

Moi znajomi to praktycznie zawsze robia domowki. Nie powiem fajna sprawa, ale teraz jak jest cieplo fajnie by bylo sobie siasc po dparasolkami na powko a oni co ? kreca glowami. no i zostala nas teraz czworka male grono ale swietnie zgrane i bawimy sie cudnie na swiezym powietrzu! szkoda ze reszta gnije w domu :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: Fighter »

No to takie pytanko jak chodzicie na te imprezy ???.
Sami, ze znajomymi (ile ich najczesciej jest) ????.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: DianaR »

Ja z nasz a skromna (juz) grupa wczoraj na dzialce urzadzalismy grila bylo czerwone wino dla pan, piwko dla panow gitara i spiew. Ogalnie bajer :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: Paweł »

Najlepsze imprezki są w Sulejowie :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: *MysterY* »

No najlepshe w Sulejowie to jadę jush w tą sobotę i niebędzie mnie widzieć przez 2 tyg :(
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: Paweł »

Paweł Florczak pisze:Najlepsze imprezki są w Sulejowie :mrgreen:
Oj... szkoda ze minol juz ich czas... a byly po prostu zajebiste! :mrgreen: :cry:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: *MysterY* »

No szkoda że minoł, wracam do Sulejowa jeshcze raz w ten wtorek wracam koło piątku lub soboty :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: DianaR »

A ja lubie też sie bawić w pewnej takiej knajpie. Jest to zanzibar w chorzowie. Tam zawsze sie spotka kogos znajomego. I zawsze jest super. Tak jak naprzyklad w zeszla sobote :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: Polan »

Mario, do zobaczenia zatem in da Sulejów,tyż będę !! Zresztą dziś przed czwartą położyliśmy się spać, hyhyhy. :wink:

Szkoda że musiałem dziś wracać do ŁDZ ... :(
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Gdzie i jak imprezujecie ???

Post autor: *MysterY* »

A to Ci psikus to opłacało Ci sie wracać??? To jutro sie zobaczymy. pozdro
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ODPOWIEDZ