Sterydy

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
INTRUZ
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 07.07.2003, 01:08

Sterydy

Post autor: INTRUZ »

No wiec, sprawa sterydów wsród młodziezy, z tego co wiem i widze
to coraz wiecej osób sięga po anabole w wieku 16-15 lat! Ciekawe co z nich bedzie w przyszłosci:) Może znacie kogos kto brał w tak młodym wieku? ja osobicie mam znajomego który zacza swoją przygode ze sterydami w wieku 14 lat o dziwo bardzo na zdrowu nie ucierpiał
prawdopodnnie tylko dlatego ze jest kasiasty i miał towar z pierwszej reki (Deca-durabolin - czeski, Jeden ze sterydów wywołujący najmniej szkód
wydał około 400zł)
Niedługo po tym przestał chodzic na siłke i wyglada jak Kapeć. (teraz ma 16 lat a wygląda na 25-letniego zóla) To tylko jeden przykład a takich jest naprawde wielu!, wiekoszc młodych dorwie gdzies magazyn typu "musce & fitness" i odrazu chce wygladac jak Schwarzenegger, siega po najtańszy shit jaki jest dostepny na rynku (ruski Metanabol dla porównania z Deca-durabolin`em cena wynosi 50 zł i można go dostac wszedzie) Po czyms takim pacjent ma wątrobe jak orzeszek i do tego
w wiekszoci przypadków prawie cała masa miesniowa zdobyta dzięki mecie spada w przeciągu kilkumiesięcy!
Mozne zna ktos jakies przypadki?

Niech ten post bedzie przestroga dla wszytkich!
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Sterydy

Post autor: Montana »

Ja sie na tym nie znam za bardzo, ale moge powiedziec ze strony kobiety, ze ja nie lubie takich "przesadnie napakowanych" typkow....ble...liczy sie naturalnosc, a miesnie tylko wypracowane samodzielnie...
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: Sterydy

Post autor: Luki »

ja lightowo sobie ćwiczę (pompki, brzuszki i inne ćwiczenia na atlasie) i nigdy po zadne odzywki typu sterydy nie sięgałem i nie mam takiego zamiaru. Ewentualnie sobie litr mleka spije przed i w trakcie ćwiczeń :-)
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Sterydy

Post autor: Piqs - X »

Ale Coca COle to pijecie, i ze niby co .. zadnych uzywek ?
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sterydy

Post autor: DianaR »

Pij mleko bedziesz wielki :mrgreen:

Znam kilka osób które biorą sterydy. Na dłuższą mete zauważa się zmiany w ich zachowaniu. I to wcale nie na lepsze :emm:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Sterydy

Post autor: SkaTe_GirL »

...a ja nie znam takich osob i nie chce poznac :hihi:
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sterydy

Post autor: Anuś »

ja też nie znam i nie chcę poznać...:(
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sterydy

Post autor: DianaR »

Ja też nie chciałam ale chodziłam z nimi do jednej klasy!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Sterydy

Post autor: Mirriam »

Ja mam jednego qmpla, ktory zaczynal od bialka, a teraz sie na cos innego przerzucil, na jakies ''odzywki''. Watpie zeby to bylo zdrowe, ale nie zauwazylam zadnej zmiany w jego zachowaniu, jedynie w wygladzie. Przyznam, ze wyglada lepiej, bo ma zdecydowanie wiecej tkanki miesniowej, ale nie az do tego stopnia, ze moze telewizory pd pachami nosic... Poprostu ma bardzo ladnie wyrzezbione miesnie... :mrgreen:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: Sterydy

Post autor: BaD_aSs »

Koks fuj!!! Człowiek puchnie robi się czerwony i wyskakują mu syfy. Chociaż znałem jednego koleszke który zapodał sobie 2/3 serie i poprostu przypakował potem już tylko normalnie ćwiczył i nie wyszło mu to specjalnie na złe (wszystko jest dla ludzi ale trzeba znać umiar cyt. mój stary).
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Sterydy

Post autor: ::PiotreK:: »

u mnie w klasie tez jest taki kolo na razie zrobil sobie 2 malutkie serie planuje trzecia a potem ma zamiar normalnie cwiczyc specjalnie na zle mu to niewychodzi chociaz nimuwie ze to jest dobre
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: Sterydy

Post autor: BaD_aSs »

Poczekamy, zobaczymy.

Wystarczy spojżeć na przyszłego gubernatora stanu Callifornia. Sami sobie zadajcie pytanie: Wyszło mu to na złe?

Ja tam nie chciał bym tak wyglądać (sintetick).
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
Mintro
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 12.06.2003, 14:59

Re: Sterydy

Post autor: Mintro »

Trenowałem, trenowałem, ale nie dawało to satysfakcjonujących efektów więc kupiłem sobie kreatyne. Powiem wam, że to bardzo fajnie działa, nie wywołuje skutków ubocznych, wzmacnia trochę mięśnie, ale one lepiej wyglądają niż są naprawde...
Kreatyna jest idealna dla osób, które są chude i chcą szybko nabrać masy mięśniowej mi to pomogło, ale w celu uzyskania bardzo dobrych wynikow (krata :mrgreen: ) trzeba to juz zmieszac z odzywka bialkowa i intensywnie trenowac.

Kolega bral kupe tych anabolidow, nawet sie chyba o sterydy obil no i teraz byl u lekarza i okazalo sie, ze przy jego wadze ma miec 20kg tluszczu a ma 5. Miesnie wypychaja mu kosci... Boli go teraz reka jak ma podniesc cos ciezszego...
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Sterydy

Post autor: Fighter »

Sterydy najwieksze gowno jakie jest no moze nie jedyne :mrgreen: .
Znam troche osob ktore sie tym bawilo. Coz w sumie im nie zazdroszcze.
Kondycja do bani, zdrowie tez, w glowie poprzestawiane, a jak smiesznie sie na treningach sparuje z takimi ludzmi :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Sterydy

Post autor: ORZO »

No przez sterydy mój koleżka ma takie cycuszki że niektóre panienki mogą mu pozazdrościć.
ODPOWIEDZ