LINKIN PARK - METEORA

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

LINKIN PARK - METEORA

Post autor: bober »

bez zbednych sciem... szukam tego albumu :)
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
celin
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 04.04.2003, 23:30

Re: LINKIN PARK - METEORA

Post autor: celin »

Dzisiaj tzn 8 kwietnia okolo godziny 20 będzie na mojej stronie :D to tak za szczerość
Słonko
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 05.04.2003, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: LINKIN PARK - METEORA

Post autor: Słonko »

Ja Kocham... no może nie :wink: jak można kochać zespół ( Kocham Mojedo chłopaka) :wink: a zespół Linkin Park bardzo libie mam ich 3 Kasety bo płyt niezbieram:) Polecam wszystkim Linkin Park :)
"niemartw się jutro i tak będzie gorzej"
Mika
Młody aktywny
Posty: 44
Rejestracja: 05.05.2003, 23:04
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: LINKIN PARK - METEORA

Post autor: Mika »

Linkin Park Rulezzzzz :] A ich nowa płyta Meteora jest piękna... mogę słuchac jej godzinami :) Pozdrawiam :]
I niech szczęście będzie szczęściem, które zawsze będzie trwać ;)
Kędzior
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 26.08.2004, 21:15
Lokalizacja: Pyskowice

LP

Post autor: Kędzior »

Zespół Linkin Park nadal dla mnie króluje bo to od niego zaczeła się moja zajawka na muzyke , na granie na gitarze , założenie zespołu i spełnienie swoich marzeń .......... 8)
"Tylko ten kto ma najwięcej do powiedzenia ,może pozwolić sobie na milczenie"
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: LINKIN PARK - METEORA

Post autor: *MysterY* »

Bober mam LP: Meteora jak coś to tylko wymyśl jak Ci przesłać. Czy na maila czy jakos tak. :mrgreen: + Bonus track
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: LINKIN PARK - METEORA

Post autor: Linka »

Kędzior pisze:Zespół Linkin Park nadal dla mnie króluje bo to od niego zaczeła się moja zajawka na muzyke , na granie na gitarze , założenie zespołu i spełnienie swoich marzeń .......... 8)
I skad ja to znam :D Moze ja nie gram na gitarze ani w zadnym zespole, ale dzieki LP zaczelam słuchac lepszej muzy niz kiedys. Wszystko sie zaczeło dokladnie od teledysku "In the end" Dla mnie linkini tez sa number one :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ODPOWIEDZ