Wasze "bomby" (fazy, odloty...)

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Wasze "bomby" (fazy, odloty...)

Post autor: *MysterY* »

Po traffce: Śpiewały mi ptaki w mieshkaniu jak odkurzałem, a okazało sie że moja qmpela dzwoniła domofonem.
Po grochah: Jak ludzie do mnie gadali to mi się remixowały słowa i jak shedłem wieczorem [1:00] do Arturuwka to widziałem ludzi byłem pewny na 100% że tam są a co sie okazało że nikogo tam nie byo :mrgreen:
Po alcoholu: a tutaj opiłem sie u siostry ciotecznej i w ubikacji był kibel nie podczepiony do posadzki i ja przy bełtaniu oparłem sie i przechyliłem sie co spowodowało upadek mój jak i całej mushli klozetowej[ poprawnie mówiąc miski ustępowej].
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Wasze "bomby" (fazy, odloty...)

Post autor: ORZO »

Jakiś czas temu zdarzyło mi się spać na wytrzeźwiałce :wink: .Fajowa sprawa,ale nie należy przeginać z tekstami,kumplowi nos rozwalili a ja dostałem pałką.Oczywiście legenda o znikających pieniądzach jest prawdziwa,a rano jak w bajce czyli kubek kawy i papieros i rachunek 125zł. :wink: .A jednej rzeczy kompletnie nie pamiętam,mianowicie jak doszło do tego że obudziłem się pod stołem obok mojego psa.
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: Wasze "bomby" (fazy, odloty...)

Post autor: Mróweczka :) »

ja raczej nie mam zadnych odjazdow po alkoholu... ale bardzo latwo mnie upic... kiedys po wypiciu paru piw zaczelam beltac... a rano jak sie obudzilam to sie zdziwilam bo mialam potluczony zagarek( na reke) i komus szalik zabralam..
Mintro
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 12.06.2003, 14:59

Re: Wasze "bomby" (fazy, odloty...)

Post autor: Mintro »

[...]
Ostatnio zmieniony 25.12.2008, 02:14 przez Mintro, łącznie zmieniany 1 raz.
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Wasze "bomby" (fazy, odloty...)

Post autor: Polan »

*MysterY* - ile czasu ten "groch" tak działał ?
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
ODPOWIEDZ