Wielki problem, czyli co byście zrobili gdyby....

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: Wielki problem, czyli co byście zrobili gdyby....

Post autor: Diana »

tak młodzi rodzice są często mało odpowiedziali i niezdaja sobie sprawy z tego czym jest wychowanie dziecka potrzebna jest wtedy pomoc innych osób
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
bip
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 28.06.2004, 20:07
Lokalizacja: .. a po co wam to

Wychowam sobie

Post autor: bip »

bober pisze:Ejjjjjjj o czym wy wszyscy mówicie?????????????
Jakie tabletki, no bez takich... 'zrobiłeś' sobie bobasa, to go teraz wychowuj i już!
jasne, w wieku 16 lat. Powodzenia

Proponuje szczerą rozmowę może tego dziecka wcale nie ma
Ciesz się każdym dniem, jakbyś to własśnie na niego, czekał całe życie ..... :))))))
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: Wielki problem, czyli co byście zrobili gdyby....

Post autor: Mróweczka :) »

jak bylam w gimnazjum to do mojej klasy chodzila dziewczyna ktora byla w ciazy... miala 15 lat.. przerazilo mnie to... ja nie wiem co bym zrobila... z jednej strony chcialabym urodzic ziecko bo zycie jest wiecej warte niz jakas pigulka... a z drugiej strony bardzo bym sie bala, ze nie dam sobie rady :/
miła
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 07.09.2004, 11:17

troche odpowiedzialnosci!

Post autor: miła »

po prostu trzeba dobrze sie zabezpieczac, a jezeli sie cos stanie, to chyba slyszeliscie o antykoncepcji po? sa jeszcze 72 godziny! to zamiast marnowac czas trzeba isc do lekarza po recepte a nie płakać! jezeli się zaczyna życie seksualne to trzeba coś wiedzieć na temat antykoncepcji przecież i wiedzieć że z seksu biorą się dzieci. swoją drogą ludzie za mało wiedzą o antykoncepcji, przydała by się jakaś kampania żeby ludzie byli bardziej uświadomieni. uważam też, że powinno się zalegalizowac aborcję. a jeżeli już ktoś wpadnie, to powinien wiedzieć, że musi ponieść konsekwencje, sprawa pierwszorzędną jest powiedzenie rodzicom. a potem... trzeba już sobie jakoś radzić
stay rude
ODPOWIEDZ