Jak przyśpieszyć transfer w eMule?

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
ODPOWIEDZ
Gaco
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 23.09.2004, 20:31

Jak przyśpieszyć transfer w eMule?

Post autor: Gaco »

Czy wie ktoś jak przyśpeszyć transfer w eMule mam neostrade 1024 kb/s rozdzieloną na cztery osoby. Średni transfer jakim ściągam z netu to około 70-80 kb/s. Natomiast eMule ściąga mi zaledwie 3-10 kb/s. Wiem że programem p2p nie osiągne takiego transferu jak ściąganie prosto z netu. Może macie dla mnie jakieś rady. Słyszałem coś o tych modach typu sivka. Jak to działa. Mam wersje eMule 0.44. Jeśli ten temat był już poruszny to dajcie mi link do niego. Za każdą pomoc bede wdzięczny. 8) 8) 8)
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: Jak przyśpieszyć transfer w eMule?

Post autor: Plik »

ja nic o takim nie wiem ... jedyne co moge ci powiedziec to odpowiednie/poprawne skonfigurowanie emule do twojego lacza :]
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
Gaco
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 23.09.2004, 20:31

Re: Jak przyśpieszyć transfer w eMule?

Post autor: Gaco »

eMula to ja mam dobrze skonfigurowanego ale chodzi mi o to czy istnieje możliwość przyśpieszenia go bo około 10 kb/s na tym łączu to troche mało nie wydaje sie wam. :mrgreen:
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: Jak przyśpieszyć transfer w eMule?

Post autor: Plik »

hmm ... ja nicnie sugeruje, ale jak sam konfigurowales towatpie raczej zeby byl dobrze skofigurowany ;p
ale jak chcesz:)
ja nie znam takich programow i o takowych nie slyszalem ;]
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
Gaco
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 23.09.2004, 20:31

Re: Jak przyśpieszyć transfer w eMule?

Post autor: Gaco »

OK teraz już działa lepiej.
ODPOWIEDZ