Priorytety

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Priorytety

Post autor: Fighter »

Piszecie tam o swoich idolach, osobach godnych nasladowania itd.. Z drogiej strony mowicie ze nie ma takich osob.
Wiec powiedzcie mi czy w ogóle warto miec jakis autorytet, ktory mozemy nasladowac, czy lepiej nie???.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Priorytety

Post autor: Piqs - X »

Nad tym tematem myslałem chyba z .. 5 minut :oops2:
Ido jakich wniosków doszedłem ? . .
Nie wiem kto jest moim autorytetem, nie zdaje sobie sprawy na kim sie wzoruje i z kogo biore przyklad. Próbuje sam sobie być wzorrem do naśladowania, a w każdej dziedzinie mam innego idola ; p
W muzyce, historii itp itd . . ale .. ale nie są to autorytety bo przypuścmy jakis basista 20 lat ćpał i nagle przestał .. dobzre gra, ale to nie autorytet :| .. błędów rodzicow probuje sie ustrzec, wiec .. hm .. nie wiem .. naporawde. . cos czuje, ze jeszcze bardziej musze nad tym pomyslec
Monia
Młody aktywny
Posty: 15
Rejestracja: 02.03.2004, 14:58
Lokalizacja: Kraków

Re: Priorytety

Post autor: Monia »

ja nie mam takiej osoby niewiem czemu ale zawsze mam uczucie że osby nie mają w sobie tego czegoś . Ale to tylko moje odczucie
Mikus
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 13.04.2004, 19:25

Re: Priorytety

Post autor: Mikus »

Fighter pisze:
ORZO pisze:
Fighter pisze:
ORZO pisze:Nie ufaj rodzicom,zrób się sam!!!!!!
?????????????? Hmmm

To takie hasło negujące stereotypy i przymusowe kierowanie czyimś życiem.
Ale debilne haslo moim skromnym zdaniem. Bo rodzice co jak co, ale powinni stanowic autorytet dla mlodego czlowieka.
A jeżli rodzice są złym autorytetem. Kto wtedy naprawi błedy wychowawcze? Moim zdaniem samemu trzeba odkryć świat...co dobre a co złe.

A co do autorytetów, to mam takich dwóch
Cliff Burton
i
Jezus Chrystus

Cliff Burton był wielkim człowiekiem dlatego że potrafił spełnić swoje mażenia i niebył nigdy utrapieniem dla rodziców. Był także hipisem a jego wygląd był zawsze wyśmiewany i to dawało mu dużo siły budował w ten sposób swój charakter. Co nie popieram to to żę brał. M.in. "kwas".

A Jezusa Chrystusa to każdy zna no i nie muszę pisać za co.

Oczywiście chce zostać sobą ale miejąc ich jako wzór do naśladowania.
Podążajcie z własnym sercem, nie poddawajcie się modom
Kędzior
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 26.08.2004, 21:15
Lokalizacja: Pyskowice

MMMMMMMMMM

Post autor: Kędzior »

Ja dla mojej dziewczyny jestem ideałem , a ona dla mnie :hihi: A tak wogle to staram sie być sobą i nie potrzebuje kogoś na kim bym się chciał wzorować.
"Tylko ten kto ma najwięcej do powiedzenia ,może pozwolić sobie na milczenie"
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Priorytety

Post autor: Virgin »

To ja mogę zacząć swój wykład na temat mojego autorytetu :mrgreen: Jesteście gotowi? Hehehe Komu się to będzie chciało czytać??

Dobra, zawsze chcę być sobą i moim zachowaniem nie chce przypominać kogo kolwiek, sama chcę dojść do wielkich rzeczy.

Ale mam autorytet. Kto nim jest? Oczywiście MICHAEL JACKSON!!! Dlaczego? Jeszcze pytacie? Urodził się w biednej rodzinie, przez ojca maltretowany w wieku 5lat zaczął swoją karierę, dzięki ciężkiej pracy w wieku 15(chyba)lat nagrał pierwszą solową płytę, którą podbił serca fanów. Dziś jest najsławniejszym z 9 rodzeństwa. Nie ma osoby, która nie wie kto to jest Michael Jackson. Po wydaniu "Thriller'a" jego sława wzrosła i to bardzo. Dzięki temu albumowi trafił do księgi rekordów Guinessa (a to raz? Phi). Stał się idolem wielu młodych ludzi. Historia muzyki wiele mu zawdzięcza! Jego głos i muzyka są charakterystyczne. Nagrał wiele hitów. Wprowadził nową modę (kapelusz gangsterski, rękawiczka, skarpetki białe i zakrótkie nogawki). Jest genialnym choreografem, tancerzem (nikt nie tańczy tak jak on, mało kto ma takie płynne ruchy), świetnym piosenkarzem, nawet aktorm i pisarzem. Długo by jeszcze pisać...

Poprostu chciałabym mieć jego farta (prócz taty, który się nad nim znęcał), cierpliwość, upartość w dążeniu do celu i talent.

W moich poczynaniach staram się, tak jak on być sobą, robić wszystko po swojemu, nadawać nową modę (np. w pisaniu), dąrzyć uparcie do postawionych celów i nie poddawać się szybko.

Może trzymając się tych zasad dojdę kiedyś do czegoś... Michael Jackson jest moim natchnieniem w życiu i tworzeniu.

I nie pisałam o jego życiu prywatnym (!!!!) tylko twórczości, więc nie zjedźcie mnie (ani jego) teraz.

Ufff skończyłam na razie :wink:

Na pewno jakieś wąty będziecie mieli, więc pewnie coś w tym temacie jeszcze napiszę.
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Priorytety

Post autor: Piqs - X »

Co nie zmienia faktu ze jako osoba publiczna ma sprawe sadowa ...
Kędzior
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 26.08.2004, 21:15
Lokalizacja: Pyskowice

Re: Priorytety

Post autor: Kędzior »

Co nie zmienia faktu że osiągnął więcej od ciebie i ma w dupie takie gadki..... Oczywiście bez obrazy.... Virgin wyraziłas swoje zdanie na temat autorytetu i respect dla niej oby takich osób było więcej jak ona :hihi:
"Tylko ten kto ma najwięcej do powiedzenia ,może pozwolić sobie na milczenie"
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Priorytety

Post autor: Piqs - X »

Kędzior pisze:Co nie zmienia faktu że osiągnął więcej od ciebie i ma w dupie takie gadki..... Oczywiście bez obrazy.... Virgin wyraziłas swoje zdanie na temat autorytetu i respect dla niej oby takich osób było więcej jak ona :hihi:
]


Daj mi jeszcze te 20 lat = P .. tez mam ciepliwosc talent i upartosc : ) . a jedynym moim problemem jest toze nie zylem w tak muzykalnej rodzinie jak on ; P .. no i mam taki plus ze jestem od razu bialy i nie bedzie mi nos odpadal :) ..
I skad wiesz czy w dupie takie gadki :P ? .. a mozelubi jka ssie o tym gdaa, wulgarny jestes ! !

A do Virgin respect , sluchaj ostatnio poszukuje dyskografii zespolu Virgin, masz moze ?
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Priorytety

Post autor: Virgin »

Piqs - X pisze:Co nie zmienia faktu że osiągnął więcej od ciebie i ma w dupie takie gadki..... Oczywiście bez obrazy.... Virgin wyraziłas swoje zdanie na temat autorytetu i respect dla niej oby takich osób było więcej jak ona :hihi:
]


Dzięki :):):)

Kędzior pisze:A do Virgin respect , sluchaj ostatnio poszukuje dyskografii zespolu Virgin, masz moze ?
Nie, nie mam. Nie słucham ich.
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Kędzior
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 26.08.2004, 21:15
Lokalizacja: Pyskowice

Aeiou

Post autor: Kędzior »

Virgin chyba ci sie teksty pomyliły :hihi: a co do Piqs-X to próbuj może ci sie uda a jak coś to dasz mi autograf ??? :mrgreen:
"Tylko ten kto ma najwięcej do powiedzenia ,może pozwolić sobie na milczenie"
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Priorytety

Post autor: *MysterY* »

Jak byłem mały to sie wzorowałem na Jimie Careym lub Cezarże Pazurze, chciałem być tak zabawny jak oni.
Teraz nie wzoruję się na nikim czuję się wolny przy pushczaniu swojch stylów, mam 3 style i 4 we krwi. :wink: :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: Priorytety

Post autor: Mróweczka :) »

ja staram sie byc soba... ale jak juz sie na kims wzoruje to nie jest to nikt slawny, nikt bardzo znany... to jest poprostu moja mama, ktora przezyla bardzo duzo... szczegulnie duzo zlych rzeczy a mimo to wychowuje mnie sama bez zadnej pomocy a wierzcie mi ze trudno nade mna czasem zapanowac....
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Priorytety

Post autor: tynka:) »

nie mam idealu, poniewaz nie ma idealow..nikt nie jest doskonaly, nikt perfekcyjny, ale kazdy jest inny...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
ODPOWIEDZ