czy tak juz bedzie zawsze??

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: tynka:) »

W tym roku zawiodlam sie pare razy...nie chce juz sie zakochac, bo wiem, ze to zakonczy sie tylko cierpieniem. Boje sie milosci. Za wiele sie nacierpialam. Jest paru chlopakow, ktorzy mi sie podobaja, ale co ja moge zrobic???:(??Jezeli nie mam pewnosci, ze nie mam szans, nie zakocham sie! Co mam z tym zrobic??
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: Paweł »

nie wiem, głosno myśle po prostu... ale może traktuj to zawsze tak bardziej z dystansem: ze nie milosc a zauroczenie?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: *MysterY* »

właśnie i nie oddalaj się od chłopaków z czasem cię to zgubi :tak:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: tynka:) »

Paweł Florczak pisze:nie wiem, głosno myśle po prostu... ale może traktuj to zawsze tak bardziej z dystansem: ze nie milosc a zauroczenie?
zauroczenie...tak na prawde w pierwszej chwili nam sie tak wydaje ze to tylko zauroczenie,ale z czasem to nabiera rozpedu...ciezko sie zatrzymac i przystopowac...leci sie dalej! nigdy nie mowie od razu,ze to milosc awsze najpierw mowie ze to tylko zauroczenie
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Kasia :)
Młody aktywny
Posty: 92
Rejestracja: 30.08.2004, 15:37
Lokalizacja: Lódź

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: Kasia :) »

Jeżeli cierpimy to znaczy, że nam na kimś zależy (no albo urażona duma<-ale facetem nie jestes więc ta opcja raczej odpada :P) Im bardziej sie otwożysz i zaangażujesz tym bardziej będzie ewentualnie bolało. Mimo wszystko nie warto na wszelki wypadek nie ryzykować, z czasem o bólu się zapomina i pozostają tylko te piękne wspomnienia...
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: tynka:) »

Kasia :) pisze:Jeżeli cierpimy to znaczy, że nam na kimś zależy (no albo urażona duma<-ale facetem nie jestes więc ta opcja raczej odpada :P) Im bardziej sie otwożysz i zaangażujesz tym bardziej będzie ewentualnie bolało. Mimo wszystko nie warto na wszelki wypadek nie ryzykować, z czasem o bólu się zapomina i pozostają tylko te piękne wspomnienia...
jezzuu jakie to piekne!!dziekuje!!
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
:*:*LeWeK:*:*
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 10.10.2004, 20:33
Lokalizacja: Darłowo

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: :*:*LeWeK:*:* »

Czarny murzynku:P:P może oni nie byli ciebie wart może ty potrzebujesz kogoś bardziej wartościowego który będzie potrafił odwzajemnic te uczucie.... pamietasz w bobolinie było takich pełno np. Matełusz<hahaha>(mały) albo ufo:D:D lub jeszcze inni.... to byli goście kiedyś nadejdzie taki czas ze cały wiedź squad będzie szczęśliwy bo każda z nas znajdzie sobie tego jedynego i prawdziwego mężczyzne (mam nadzieje:() :D
..::KoChAm WaS::..
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: Mróweczka :) »

moze warto sprubowac jeszcze raz... przeciez na pewno trafisz na kogos odpowiedniego.... ja narazie tesh nie mam szczescia ale wierze,ze to sie w koncu zmieni... :) powodzenia
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: tynka:) »

:*:*LeWeK:*:* pisze:Czarny murzynku:P:P może oni nie byli ciebie wart może ty potrzebujesz kogoś bardziej wartościowego który będzie potrafił odwzajemnic te uczucie.... pamietasz w bobolinie było takich pełno np. Matełusz<hahaha>(mały) albo ufo:D:D lub jeszcze inni.... to byli goście kiedyś nadejdzie taki czas ze cały wiedź squad będzie szczęśliwy bo każda z nas znajdzie sobie tego jedynego i prawdziwego mężczyzne (mam nadzieje:() :D
hahaha mateusz...tez mam taka nadzieje!!byli mnie warci tylko nie doceniali tego co maja...co mieli
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: tynka:) »

dziekuje Mróweczce.tez mam nadzieje ze Tobie sie uda...powodzenia! dziekuje wam wszystkim
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: Linka »

Jeżeli cierpimy to znaczy, że nam na kimś zależy
Bzdura... bo zalezy w jaki sposob cierpimy. Moze i to prawda kiedy zostawi cie chlopak itd to faktycznie mogło tak byc, ale jak ktos ci np zeby powybija to tez cierpisz a nie zalezy ci na tej osobie ;) :mrgreen:
Tak wiec pojecie cierpienia jest wzgledne i cierpiec mozna na rozne sposoby.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: Fighter »

Linka pisze:
Jeżeli cierpimy to znaczy, że nam na kimś zależy
Bzdura... bo zalezy w jaki sposob cierpimy. Moze i to prawda kiedy zostawi cie chlopak itd to faktycznie mogło tak byc, ale jak ktos ci np zeby powybija to tez cierpisz a nie zalezy ci na tej osobie ;) :mrgreen:
Tak wiec pojecie cierpienia jest wzgledne i cierpiec mozna na rozne sposoby.
Jak mi powybija zeby to tez mi na tej osobie zalezy zeby dorwac i zrobic male lub wieksze kuku :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: tynka:) »

zgadzam sie:P:)
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
:*:*LeWeK:*:*
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 10.10.2004, 20:33
Lokalizacja: Darłowo

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: :*:*LeWeK:*:* »

małe lub więkrze kuku... ja odrazy bym natukła ile wlezie bez wachania wystarczy że ktoś mi podpadnie powie coś co mnie urazi to ma u mnie przechlapane... np. taki panda który jest cholernie natrętny:/:/ jutro mam ochote go troche w szkółce powyzywać no i go szturchnać przy okazji wiem że może pomyślicie że jestem straszna... może to nie kobiece ale mnie denerwuje i to już nie moja wina:P :lol:
..::KoChAm WaS::..
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: tynka:) »

oj wiedzmo...rozprzestrzeniasz agresje na moim problemie!!!!!!!heehe:)
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
:*:*LeWeK:*:*
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 10.10.2004, 20:33
Lokalizacja: Darłowo

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: :*:*LeWeK:*:* »

sorki msuiałam sie wygadać i wyrzyć jak tak to sorki:P ale mówie to co myśle nie zważąjcie na to:P
..::KoChAm WaS::..
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: tynka:) »

zartowalam..Ty, Ty bialy krzaczasty murzynie..hihi:)
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
:*:*LeWeK:*:*
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 10.10.2004, 20:33
Lokalizacja: Darłowo

Re: czy tak juz bedzie zawsze??

Post autor: :*:*LeWeK:*:* »

wiem ty czarnawy i oszczany murzynku<hahaha> ale tak na wszelki wypadek wolałam sie wytłumaczyć;) mam nadzieje, że też będe mogła być w jumpie i chyba do końca tak jak ty<jupi> a więc balujemy i działamy... mam nadzieje że to poskutkuje i też, że będzie stała ekipa bo ostatnio to tylko my podtrzymałyśmy tradycje i magda papa:*
..::KoChAm WaS::..
ODPOWIEDZ