:< wszyscy zakochani

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: :< wszyscy zakochani

Post autor: JaQb »

cieżko będzię jeżeli już zakfalifikował Cie w 100% do grona przyjacół trudno będzię się wbić w miłość, ale podobno od przyjaźni do miłości jeden krok
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: :< wszyscy zakochani

Post autor: tynka:) »

mowiac szczerze tez nie czekalabym na dobry los...czasami trzeba wziac sprawe w swoje rece
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: :< wszyscy zakochani

Post autor: Fighter »

carramba pisze:latwo ci mowic :<
Moze latwo bo to nie jest takie ciezkie :mrgreen:
Wiekszosc widzi problem, ktory nie istnieje. Ile kolesi nie podchodzi zeby poznac dziewczyne, ktora mu sie spodobala. Czemu ???, bo nie wierza ze mogli by ja zdobyc. Nie probujac, nic nie stracisz, ale i nic nie zyskasz.
Powiem tobie jedno, mam przyjaciolke, ktora jest tak piekna ze malo ktora dziewczyna moze sie z nia rownac. Kazdy byl by jej na skiniecie palca. Wiesz jaki ma jednak problem ??. Faceci sie boja ze jest ona z za wysokiej polki dla nich. Nie potrafia zaryzykowac. Strach przed odrzuceniem moze i jest silny, ale pamietaj ty mozesz byc silniejszy.
Powodzenia.

PS: Moze nie na temat ale co mi tam :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: :< wszyscy zakochani

Post autor: Piqs - X »

Swieta prawda co Fighter powiedzial ! ! ! .. take dziewczyny naprawde maja problem ..
ODPOWIEDZ