Dobre wrazenie

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Dobre wrazenie

Post autor: Fighter »

tynka:) pisze:Fighter wlasnie o to mi chodzi...nie kazdej dziewczynie to sie podoba!!!buzi w reke dobra, to nie jest jeszcze tak bardzo zobowiazujace
Rozumiem, ale zacytowalas fragment mojej wypowiedzi, w ktorym chodzilo o cos troche innego. Z tad te nazwijmy nieporozumienie.
Chodzilo tam o to jakie sa etapy (czesc) w poznawaniu ludzi, a nie jakis sposob zwrocenia na siebie uwagi. Zaznaczylem w nawiasie ze poza uscisnieciem reki na dzien dobry jest jeszcze pocalunek w reke czy policzek, bo to zalezy od kultury, swiat sie nie konczy na polsce. A uwiez mi w niektorych krajach nikt by cie niezrozumial jak chciala bys witajac sie podac reke. Mam nadzieje ze chodz troche wyjasnilem, jak nie to nic nie poradze. :wink:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Dobre wrazenie

Post autor: tynka:) »

wiem,ze w hiszpani i np. na kubie jest taki zwyczaj ze sie caluje w policzek...ale my nadal jestesmy w Polsce... :mrgreen:
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
ODPOWIEDZ