woodstock

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
psychokill-she
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 01.01.2004, 17:16

woodstock

Post autor: psychokill-she »

Czy ktoś był choć raz na woodstocku?
dla mnie to dobra muzyka , świetna atmosfeta i wogóle zajebista sprawa :hihi: a jakie są Wasze wrażenia?

i co śadzicie o tej całej aferze z zamknięciem woodstocku?
jedni mówią że to tylko plotki i impreza będzie jak zwykle , inni że to juz definitywny koniec. ja juz nie wiem co o tym mysleć :zdziwko:
...w każdym z Was jest wariat...
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: woodstock

Post autor: Piqs - X »

Kumpele moi byli osttanio, ja sie jednak nie zalapalem ; ( .. a cholera szkoda, klimat jest wypalacisty, szczegolnie jechanie 1-h z zazyganym pociagu, kiedy nie masz gdzie usiasc .. ba nawet nie masz gdzie noga ruszyc .. a soedzacy obok ciebie ludzie proponuja ci winka, wodeczke, trawke, szlugi, piwo . co tylko chcesz : D ..

A co do zakonczenia .. Owsiak napisal oficjalny list odnosci zamkniecia Przystanku, wiec niestety go nie bedzie ; (
Ale zawarl jedno zdanie ... ze bedzie cos innego .. i gdzies indziej : ) .. Nie jako woodstock, ale podobna impra .. wiec nic tylko czekac : P
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: woodstock

Post autor: PLAGIATT »

ja mialem zamiar jechac w tym roku ale niestety woodstocku nie bedzie :((( ale za to wiem że bedzie cos podobnego do woodstocku :D poprostu pod inna nazwa i w innym miejscu :D
psychokill-she
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 01.01.2004, 17:16

Re: woodstock

Post autor: psychokill-she »

ja sie jeszcze załapałam na ostatni woodstock :D

raz jechałam pociągiem ( nie był zażygany) ale miejsca faktycznie nie było, zwłaszcza w drodze powrotnej, ale fajnie było :)
ostatnio jechałam samochodem full serwis ale to nie to samo :wink:
...w każdym z Was jest wariat...
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: woodstock

Post autor: Piqs - X »

No i pupa nasza mac .. Woodstock jest : D .. kto jedzie ?! bo ja tak = ]
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: woodstock

Post autor: Paweł »

Moze sie spotkamy... ale to moze to głebokie jak morze czarne.... :nom:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: woodstock

Post autor: ORZO »

Najprawdopodobniej jadę chociaż po raz czwarty mi się nie chce. :ok: Bardziej kręci mnie Antifest w Czechach który jest w tych samych dniach.Mam nadzieję że Jurek pomyśli i weżmie tak zajebiste koncertowo zespoły jak KSU,Włochaty,Dezerter,Skauci,De Łindows,Cała Górę Barwiknów czy Parę Wino.Nie mam ochoty oglądać po raz czwarty Hey'a czy Sweet Noise.Jak ich nie będzie to i tak przyjedzie pełno ludu i wszyscy będą się swietnie bawić.Ale zajebiście by było gdyby po raz drugi wystąpił T-Love i Die Toten Hosen,były to jdne z najlepszych koncertów jakie tam widziałem.
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: woodstock

Post autor: tribalka »

No ja również mam nadzieję że tym razem wystąpią jakieś fajne zespoły. Z tego co wiem impreza odbędzie się w Kostrzynie 30-31 lipca i nie zamierzam odpuścić ;-)
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: woodstock

Post autor: Polan »

ORZO pisze:Ale zajebiście by było gdyby po raz drugi wystąpił T-Love i Die Toten Hosen,były to jedne z najlepszych koncertów jakie tam widziałem.
No byli fajni :) Ciekawe czy się tam widzieliśmy, hyhy :)
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: woodstock

Post autor: ORZO »

Być może stukałem od Ciebie drobniaczki na pifko :mrgreen: .
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: woodstock

Post autor: *MysterY* »

hehe Woodstock to jest to nigdy nie byłem ale zawsze chciałem jechać, żeby w tym roku grał Vader. Ale nie jest pewne że pojadę mam nadzieje że tak :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: woodstock

Post autor: Piqs - X »

Ja piciele, jaka jazda, wlasnie wrocilem i musze powiedziec ze bylo wypasiscie : D .. Byl ktos ?! .. Jesli tak, to czemu sie qrwa nie spotkalismy ? i nie poszlismy na browar ? ... wrrrrrrr
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: woodstock

Post autor: ORZO »

Mimo że z czterech Woodstocków na których byłem to ten był najgorszy wcale to nie znaczy że nie było zajebiście!!!Przkonałem się że Farben Lehre jest najlepszym zespołem koncertowym oraz Uliczny Opryszek przy którym było takie pogo że kumpel takiego nie widział w Jarocinie.To co mnie wkurwiło to wszechobecny kurz czego nie było w Żarach.PIWO KONSERWY I MUZYKA BEZ PRZERWY!!!
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: woodstock

Post autor: bober »

Ta, ja też byłem, ogólnie jeszcze nie wróciłem do domu z tego hehe, tak jeżdzę po polsce i pasożytuję po znajomych ;> Jedną z moich ofiar był np Macey hehe ;D
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: woodstock

Post autor: macey »

taa.. ale za krottko popasozytowales ;]
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: woodstock

Post autor: bober »

Stary, wybacz, misję miałem do spełnienia, zresztą sam widziałeś! hehe... Ale myslę, że jeszcze do Ciebie zawitam na tych wakacjach : >
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: woodstock

Post autor: macey »

mowisz? ;] na kanapeczki mojej mamy :D
kanar997
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 30.08.2004, 19:49
Lokalizacja: Niencza

Re: woodstock

Post autor: kanar997 »

Ja byłem trzy razy. w tym roku się nie załapałem bo poszedłem do roboty i w sobotę, kiedy to trwał Wódstokowy szał. Ja musiałem pracować. :cry:
Na dodatek grał jeszcze Uliczny Opryszek najlepsza wg mnie kapela punkowa z ich sztandarowym Zapie***l Faszystowskich morderców. Za rok bede na bank i mam nadzieję że uliczny jeszcze wystąpi.
A tak ogólnie to pozdrawiam serdecznie wszystkich Woodstokowiczów.
"my się tu wszyscy pławimy" - S. King
miła
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 07.09.2004, 11:17

Re: woodstock

Post autor: miła »

ja niestety nie byłam, rodzice mnie nie puścili, ale stwierdzili, że może pojade niedługo jakoś. chciałabym za rok, a za dwa to już na bank, nawet jak mi nie pozwolą. moi znajomi byli i podobno super!
stay rude
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

i love W.

Post autor: dominika »

o jego zamkniecie bym sie nie obawiała..ta impreza zrzesza zbyt wiele osób:)no i strajka nie byłoby konca...wiec im sie to nie opłaca...świetna sprawa...juz nei moge sei doczekac przyszlorocznego przystanku:P
ODPOWIEDZ