nO tO teraz troszQ o brukOwcach ;]

Książki jakie czytacie w wolnych chwilach, wieczorami, do poduszki, jadąc autobusem... Wszystko o czasopismach i prasie codziennej. Jednym słowem lektura jak się czyta ;-]
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

nO tO teraz troszQ o brukOwcach ;]

Post autor: SkaTe_GirL »

nO wiec...ktO z was lubi czytac se kOlorowe pisemka typu "Twist" czy "Bravo"?Jak je lubicie to piszczie dlaczegO a jak ich nie znOsicie to tez piscie dlaczegO ;]
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: nO tO teraz troszQ o brukOwcach ;]

Post autor: Montana »

Z tego co zauwazylam, to wiekszosc dziewczyn czyta takie gazetki do wieku ok 16 lat. Pozniej po prostu wyrastaja z tego. Ja czasem tylko zajrze do Filipinki, ale i tak schodzi na psy......
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: nO tO teraz troszQ o brukOwcach ;]

Post autor: Piqs - X »

A ja tam czytam takie gazetki, bo mają zapierdzieliste Photostory o miłości, i zapierdzieliśtą rubryke 'trudne pytania', a w niektórych również 'wpadki' (((((-;
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: nO tO teraz troszQ o brukOwcach ;]

Post autor: Kamil »

Piqs - X pisze:A ja tam czytam takie gazetki, bo mają zapierdzieliste Photostory o miłości, i zapierdzieliśtą rubryke 'trudne pytania', a w niektórych również 'wpadki' (((((-;
Kurde, no mamy podobne zainteresowania :mrgreen:
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: nO tO teraz troszQ o brukOwcach ;]

Post autor: ylka »

Raczej nie. Dlaczego? Bo nie. :P Chociaz czasami warto do nich zajrzec, zeby ostro sobie pognic, sese. :>
smile like a melon slice : )
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: nO tO teraz troszQ o brukOwcach ;]

Post autor: Indianka »

Sensowna jest tylko Filipinka, bo z niej czasem mozna sie posmiac, a poza tym niektore artykuly podnosza na duchu. A inne? Ble, fe!
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: nO tO teraz troszQ o brukOwcach ;]

Post autor: ylka »

Swierszczyk! :>
smile like a melon slice : )
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: nO tO teraz troszQ o brukOwcach ;]

Post autor: Mirriam »

Piqs - X pisze:A ja tam czytam takie gazetki, bo mają zapierdzieliste Photostory o miłości, i zapierdzieliśtą rubryke 'trudne pytania', a w niektórych również 'wpadki' (((((-;
Noooooooo. Piqs, zgadzam sie z toba!!! Zawsze jak siedzimy u mojej kolezanki (ona ma mlodsza siostre, ktora to kupuje na kilogramy normalnie) to czytamy sobie te wszystkie ''powaznie problemy'' i inne tam...Przy tym mozna sie zaj***** posmiac :mrgreen:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Kaha27
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 11.04.2004, 20:11
Lokalizacja: Wawa

Re: nO tO teraz troszQ o brukOwcach ;]

Post autor: Kaha27 »

JA ZYGAM TYMI CZASOPISMAMI!!!!!<ZYG> TERAZ ROCK JEST THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

FILIPINKA KIEDYS BYLA ZDATNA
wszystko zyje... wszytko oddycha... wszytko rosnie... wszytko podnosi sie.... tylko ja jestem upadkiem...
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: nO tO teraz troszQ o brukOwcach ;]

Post autor: Plik »

Piqs - X pisze:A ja tam czytam takie gazetki, bo mają zapierdzieliste Photostory o miłości, i zapierdzieliśtą rubryke 'trudne pytania', a w niektórych również 'wpadki' (((((-;
hehe....to ma byc fajne... ?!?!? to jest dla mnie co najmniej dziwne kogo to obchodzi co jej sie stalo jak ma jakis klopot to niech idzie do ginekologa ... :mrgreen: co ci da ze to przeczytales/as ??
Jezeli jush mial bym to czytac to tylko chyba koncowka i pocztake tam gdzie sa newsy ... :wink: Ale nie kreci mnie takie cosik ... :nom:
No ale czytajcie sobie moze cos wam to da .... :? [bedziecie uczyc sie na bledach jak zrobic aby nie wpasc .... :zdziwko: ][sorra za takie wulgaryzmy ... :mrgreen: ]
Pozdro...
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: nO tO teraz troszQ o brukOwcach ;]

Post autor: Piqs - X »

Jestes gupi ale ci to w ybaczam ( - ;
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: nO tO teraz troszQ o brukOwcach ;]

Post autor: ::PiotreK:: »

podzielam zdanie piqsa nalepsze sa trudne pytania i wpadki itp ostro mozna sie z tego pozbijac
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

cogito rządziD:lol

Post autor: dominika »

nie nawidze tych gazetek..pustota tekstów mnei przeraża:]wole cogito..coś niecos do budy i do poczytania-poelcam:P
ODPOWIEDZ