Kolarstwo

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
ODPOWIEDZ
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Kolarstwo

Post autor: emailowiec »

Czy ktoś się interesuje kolarstwem???
Mnie to bardzo interesuje (ten sport)
A co wy o nim myślicie?
;)
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kolarstwo

Post autor: PAL MAL »

Podziwiam ludzi którzy pedałują przez tyle godzin i kilometrów. Sport mi się podoba, ale mało o nim słysze. Oglądam tylko w tv jak leci jakaś transmisja (jak nie ma co oglądać). A z kolarzy to najbardziej lubie Zbigniewa Sprucha i Piotra Wadeckiego, bo tylko tych znam :P
YO MY BROTHER!
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Kolarstwo

Post autor: Piqs - X »

Sport naprawdę fajny, mam w klasie kolarza ;) .. w TV można go sobie spokojnie obejrzeć :P ale samemu uprawiać ? .. :/
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Kolarstwo

Post autor: emailowiec »

Dalczego samemu?
;)
Dark_kNight
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 10.12.2002, 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Kolarstwo

Post autor: Dark_kNight »

Kolarstwo kolarstwem, a kto z Was jeździ tak po prostu zeby pojeździć? Ja np. straszne lubie w jakis cieply wolny dzien pojechac na rynek albo gdzies do parku
Ludzie dzielą się na trzy grupy: na umiejących, i nie umiejących liczyć.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kolarstwo

Post autor: Paweł »

hmm.... kolarstwo... raczej tylko takie raczej jezdno na rowero, czyli zwykła jazda na rowerku.... :)
Naszczęscie natura obdażyła mnie... hehe... a raczej moje miasto najwiekszym skupiskiem leśnym w obrębie miasta w europie :cinol: wiec mam gdzie jeździć ;)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Kolarstwo

Post autor: macey »

no no .... ja raczej na rynek nie jezdze:P wole tereny lesne, gorzyste, pagorkowate, nad jesiorem, stawkami,.. na szczescie troche mam (nie tak duzo jak Pawel) obszarow lesnych ,mam obszaty jeziora Malty... tylko ze tam znam kazdy zakamarek ... ;( juz mi sie znudzilo.... we wakacje do kiekrza jezdzilem nad jezioro....bardzo ciekawa droga.... a jeszcze niedawno do poznanckiego parku na cytadeli ciekawe miejsca do sfotografowania...;] mam zaiar wziac aparta i pare fotek porobic ;>. A ogolnie to bardzo lubie rower, skakac na nim itp...
PS zna ktos jakas strone z nauka "trikow" na rowerze ;] na razie umiem podskoczyc 2 kolami (jeah bravo!! ;) ) , obrot o 90 stopni na przednim kole....i takie tam.. ale chce wiecej ;D
ODPOWIEDZ