pytanko maszynki

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Lukash
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 07.11.2004, 21:54
Lokalizacja: Olsztyn

pytanko maszynki

Post autor: Lukash »

to pytanie do chłopakow nie jest trudne ale nie wiedzialem gdzie je wrzucic używacie moze maszynek do golenia elektrycznych...bo mam pytanko czy takie maszynki firmowe np.brauna dorze gola to znaczy zeby byl taki rezultat jak bym sie golil zwykla maszynka..? bo nie nawidze sie golic i jak daje to podobny rezultat to sobie na pewno kupie zeby bylo szybciej...bo slyszalem ze nie koniecznie to dokladnie goli ale moze niech sie wypowiedza ci ktorzy uzywaja..?
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: pytanko maszynki

Post autor: Wang »

maszynki elektryczne są dobre dla tych szczególnie, którzy mają twardy zarost. Jesli Ty masz zarost podobny do tego co na glowie... to lepiej używać zwykłych maszynek. Chociaż teraz może i są do każdego zarostu - nie wiem, nie patrzyłem na to ostatnio. Zresztą... co za różnica. To i tak zajmuje tylko chwile... A jeśli umie się golić... to się nie zatnie. No chyba, że trafisz na pryszcza ;)
Veni Vidi Vici
ODPOWIEDZ