co zrobic zeby schudnac :>??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
carramba
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 24.08.2004, 19:46
Lokalizacja: Łódź

co zrobic zeby schudnac :>??

Post autor: carramba »

Pewno kazda z` was sie nad tym zastanawia, jednak wedlug mnie to nie jest najwazniejsz- wiem to z doswiadczenia :/
To smutne ale wiele osob uwaza ze te szczuplejsze maja lepiej w zzyciu, latwiej nawiazuja kontakty, wszyscy chca sie z nimi przyjaznic i wwogole sa na luzie- niczym sie nie przejmuja- a jak jeszcze dochodzi sporakasa to juz w ogóle rzadza :>

Co wy na to chłopaki ? Czy wolicie suche (wysuszone) anorektyczki , ktorym brakuje radosci zycia czy okragle baloniki pelne radosci >>??

<< ja jestem za tym co jest pomiedzy :P>> Szczuplee, wesole, pelne zyccia :P
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: co zrobic zeby schudnac :>??

Post autor: Fighter »

Ja lubie szczuple.
Anoreksja czy otylosc to choroba, a ja wole zdrowa dziewczyne :mrgreen: .

PS: Zdrowa zona, zdrowe dzieci :mrgreen: .
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: co zrobic zeby schudnac :>??

Post autor: Byczek »

Eeee, wiec ja mam calkiem sporo kolezanek ktore sa hmm, powiedzmy normalnej postury, nie za grube i nie za chude, ale te grubsze tyz znam, i sa naprawde superowe, z jedna nawet kiedys chcialem chodzic! Maja w przewazajacej wiekszosci fajniejsze charakterki niz niejedna szczupla panna ktora znam, te za to sa zarozumiale i potrafia nawet sie wysmiewac z kolezanek ktorym nie bylo dane miec talie osy.

Wiem ze faceci maja mniejsze problemy z otyloscia i wogole latwiej im zrzucic tluszczyk, ale ja zawsze preferowalem bieganie, jestem szczuplej postury i mam dosc szybka przemiane materii, ale jak tylko cos mi nie pasowalo to biegalem i wszystko wracalo do normy. Przede wszystkim pilka nozna....
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: co zrobic zeby schudnac :>??

Post autor: *MysterY* »

Tak ogólnie to lubie dziewczyny szczupłe, jakoś tak wyszło. Anoektyczkom mówię NIE, otyłości też mówię NIE! A tak ogólnie to lubie kazde osoby nie zależnie jak wyglądają, zalezne sa tylko cechy harakteru :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: co zrobic zeby schudnac :>??

Post autor: Phantom »


Może coś pośrodku? Czarno-białego?


Tzw. ŻP - Żryj Połowę :mrgreen:
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: co zrobic zeby schudnac :>??

Post autor: SkaTe_GirL »

i jak tu sie nie odchudzac jak tu prawie wszyscy wola te szczuplejsze ?: -P
czemu nie uwazacie tak jak PhantOm? Ze najlepiej zeby nie byla ani gruba ani chuda jak szkapa ? : -P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Timon
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 16.08.2004, 11:06

Re: co zrobic zeby schudnac :>??

Post autor: Timon »

No ja też bym wolał te pośrodku, ale te mniej szczupłe(nie do przesady) też nie mają ciężko w życiu>>>
Wystarczy że dziewczyna ma ładną buźie i ładnie do mnie się uśmiecha
<<<Na początku roku właśnie taka się do mnie uśmiechała
Nie zwracałem na nią uwagi, ale zaś zaczeła mi się trochę podobać ze względu na jej uśmiech>>>
Rzeczy niemorzliwe załatwiam od ręki, a cuda w terminie do trzech dni.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: co zrobic zeby schudnac :>??

Post autor: Montana »

Szczerze... nie odchudzam sie, nigdy tego nie robilam i w najblizszej przyszlosci nie mam zamiaru... nie wiem co o mojej "figurze" mysla inni i nie wiem jak wyglada dla innych , ale ja sie czuje dobrze... i to chyba jest najwazniejsze..... hehe mala egositka ze mnie :)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: co zrobic zeby schudnac :>??

Post autor: Virgin »

http://www.nastolatka.net/news.php?news ... 18f6a01c7f

poczytajcie sobie. szkoda tylko, że bez zdjęć.
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
miła
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 07.09.2004, 11:17

a jak przytyć?

Post autor: miła »

nie marudźcie! ja bym chciała być gruba! nie jestem anorektyczką i nie wystają mi wszystkie kości, niby się w dolnej granicy normy mieszczę, ale chciałabym mieć bardziej pełne kształty, to jest dużo ładniejsze, ale i tak choćbym nie wiem ile przytyła to nie będę tak wyglądać. taką mam sylwetkę, że wszystko pójdzie mi w buzię, będę miała twarz jak księżyc w pełni ale nogi szczupłe. :( i z zazdrością patrzę na dziewczyny, które marudzą, że muszą zrzucić parę kilo. i chciałabym miec grubsze lub krótsze nogi. wrr
stay rude
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: a jak przytyć?

Post autor: Fighter »

miła pisze:nie marudźcie! ja bym chciała być gruba!
:zdziwko: Bede namawial kolezanki zeby tyly, ciekawe ile pujdzie za ta propozycja :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: co zrobic zeby schudnac :>??

Post autor: Peggy »

no tak MIła, ale niektórzy mają odwrotny problem i dlatego chcą chudnąc - dla zdrowia a nie dlatego ze jest to teraz w modzie...
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: co zrobic zeby schudnac :>??

Post autor: *MysterY* »

ja mam problemy tzn. zaczyma mieć awwww :emm:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Jednego u dziewczyn poprostu nie mogę sciepieć... Chude jak patyk, a mowią: nie jestem chuda, muszę zacząć się odchudzać.... poprostu tego nie znoszę... a co zauważyłem, robi się to coraz powszechniejsze... :emm:
We are the champions!
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: co zrobic zeby schudnac :>??

Post autor: Anuś »

a ja sie nie odchudzam i nie mam zamiaru :) uważam że jestem ok. czesto tylko nie jem kolacji ale to po to żeby mieć płaski brzuszek i tyle :) ale żadne diety itp :P czekolady i inne takie pochłaniam czesto w ogromnych ilościach :) < i krzycza na mnie ze za chuda jestem > :tak:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: co zrobic zeby schudnac :>??

Post autor: tynka:) »

najwazniejsze jest to jak sie czujemy w wlasnej skorze...gdy uwazamy ze wygladamy ladnie inni tez nas tak dostrzegaja...kazdy musi znac wlasne poczucie wartosci...:)
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Marcino
Młody aktywny
Posty: 70
Rejestracja: 29.10.2004, 20:49
Lokalizacja: Katowice

Re: co zrobic zeby schudnac :>??

Post autor: Marcino »

ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć :tak: głównie aeroby i mniej jeść :emm:
Marcino
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: co zrobic zeby schudnac :>??

Post autor: Wang »

Montana pisze:Szczerze... nie odchudzam sie, nigdy tego nie robilam i w najblizszej przyszlosci nie mam zamiaru... nie wiem co o mojej "figurze" mysla inni i nie wiem jak wyglada dla innych , ale ja sie czuje dobrze... i to chyba jest najwazniejsze..... hehe mala egositka ze mnie :)

I tak właśnie odpowiedź mi się podoba 8) Ja również się nie odchudzam, nie mam z czego :P

Co do otyłych... bardzo często bywa tak, że są bardzo weseli. Tyle dobrego humorku co kg.
Ja osobiście wole... średnią wage u dziewczyn. Musze mieć się do czego przytulić. Raz miałem dziewczynę troche otyłą i nie za piękną... ale ona właśnie zawładneła mną dzięki swojemu charakterkowi - jednak długo musiała o to walczyć ;)
W skrócie mowiąc/pisząc... nie chciałbym mieć dziewczyny anorektyczki ani bardzo otyłej.
Veni Vidi Vici
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: co zrobic zeby schudnac :>??

Post autor: JaQb »

Dziewczyna powinna być dobrej budowy, czyli mieć figure, nie powinna być ehm gruba. Ale nie może być z koleji taka na które można liczyc wszytskei zeberka :mrgreen: A co do odchudznia to nie zadobre pomysły 100 razy lepiej jest poćwiczyc poruszać się niż np nie zjeśc nic przez cały dzien a za dwa dni zjeśc pizze 2 coole i chipsy. :wink:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
ODPOWIEDZ