Co na Mikołajki i pod choinkę?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

Co na Mikołajki i pod choinkę?

Post autor: devitto »

Jakie prezenty kupujecie dla swoich sympatii (a może antypatii :twisted:) na Mikołajki i Boże Narodzenie? Co warto kupować, a czego kupować byście odradzali? Hm?
We are the champions!
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Co na Mikołajki i pod choinkę?

Post autor: Byczek »

Wiedzialem ze dasz taki post :P

Chodzi Ci konkretniej, co kupic Twojej ukochanej na mikolajki? Wiec ja swojej kupilem (moze nie na mikolajki tylko na urodziny), takiego duzego pluszowego królika, slodki byl, choc pozniej i tak wyladowal na gorze szafy :roll: ech....

Wiesz sa takie specjalne sklepy gdzie mozna kupic jakies upominki i gadżety, tak zwane sklepiki z marzeniami :P

Przyjedz do mnie to Cie zaprowadze do kilku :lol:
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Wu_Wang
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 01.12.2004, 07:10
Lokalizacja: Chicago

Re: Co na Mikołajki i pod choinkę?

Post autor: Wu_Wang »

Ostatnio widziałem coś ciekawego... w grubej szybie wygrawerowane zdjęcie, które można jeszcze podświetlić - wygląda to świetnie. Jednak nigdy nie widziałem tego w Polsce... :nie:
Co do pluszowych misiów... to chyba już przeżarty prezent. Wszyscy kupują te miśki na wszelkie możliwe okazje. Trzeba być pomysłowym ;-) Np. zaprowadzić swoją dziewczyne do salonu, gdzie robią kolczyki np. w pępku :) Wydatek ok 80 zł (w sumie - przebicie, kolczyk, leki).


P.S. ponieważ jest to mój pierwszy post od baaaardzo dawna.. kiedyś siedziałem na tym forum troche czasu... więc wypadałoby sie przywitać.
...Witam wszystkich!
Veni Vidi Vici
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Co na Mikołajki i pod choinkę?

Post autor: Mirriam »

Hmmm... Czy Wu-Wang i Wang to ta sama osoba?? W każdym razie cześć :)

Co do postu to właśnie mam taki problem, bo nie mam najmnieszego pojecia co kupic mojemu Mężczyźnie na mikołajki i Wigilię... Chłopaki, podpowiedzcie, co byście chcieli dostać :)
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Co na Mikołajki i pod choinkę?

Post autor: Wang »

Hehe... tak Mirriam, to ja... ale nie mogłem sobie przypomnieć mojego hasła. Jednak udało się i wrócić na stary nick ;)

A co do prezentu dla chłopaka... hmm... to zależy co lubi, czym się interesuje...
Veni Vidi Vici
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Co na Mikołajki i pod choinkę?

Post autor: amix »

Tez miałam taki problem ale na szczęście mam brata który jest skarbnica pomysłow na prezenty. Ja kupuje w tym roku bokserki i kosmetyki, może to nie zbyt orginalny pomysł ale wiem że mu się spodoba
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Co na Mikołajki i pod choinkę?

Post autor: Mirriam »

No ja mam już z głowy dwa prezenty :wink: Wczoraj miałam dobry dzień na pomysły. Podam je tutaj, bo być może ktoś z nich skorzysta:
1. na Mikołajki nasze wspólne zdjęcie (które dzisiaj sobie zrobimy) w ładnej ramce.
2. Na urodzinki mój Meżczyzna otrzyma ode mnie portfel ze skóry z napsianym na środku metodą flokową jego przezwiskiem (jeśli ktoś zainteresowany to polecam wejść na http://www.allegro.pl i wpisać w ich wyszukiwarce hasło "skórzany portfel").

Jeszcze jeden musze znaleźć na Wigilię, ale to już rozejrzę się za jakimś drobiazgiem w Warszawie, jak na wycieczce będę :)
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Co na Mikołajki i pod choinkę?

Post autor: amix »

Z tym zdjęciem to dobry pomysł wykorzystałam go w jego urodziny :nom:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
magnat
Młody aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 30.11.2004, 13:16

Re: Co na Mikołajki i pod choinkę?

Post autor: magnat »

A co kupić przyjacielowi i przyjaciółce. Coś symbolicznego. Ma ktoś jakiś pomysł?????? :roll:
Przytul mnie życie Moje szczęście wielkie Przytul mnie ukrycie Widzę odbicie w tobie me ...
ODPOWIEDZ