Podoba mi się dziewczyna ale ona ma chłopaka

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Podoba mi się dziewczyna ale ona ma chłopaka

Post autor: Michael »

jestem chłopakiem który nie jest śmiały ale od pewnego czasu podoba mi się pewna dziewczyna i nie wiem co robić proszę o szybką pomoc
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Podoba mi się dziewczyna ale ona ma chłopaka

Post autor: Byczek »

Wiesz Michael to nie jest łatwe, jak widzisz sprawa Devitta trwa już dość długo na tym forum, a jeszcze dłużej zapewne w realu, z miłością trzeba ostrożnie, nie można na prędce, trzeba być cierpliwym inaczej wypadniesz z obiegu.

Devi sorcia że się nie odzywałem, ale jakoś ostatnio ja też mam problemy natury sercowej i nie mam humorku na wpadanie na forum. :?

A powiedz mi czy chlopak Twojej ukochanej sie nie czepial ze z Nia idziesz na dyskoteke? Bo wiesz zeby nie bylo z tego wielkiej klótni, wiesz jak to jest, nigdy nie wiadomo co chopakowi uderzy do glowy, mam nadzieje ze sie bedziecie razem swietnie bawic :P
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Podoba mi się dziewczyna ale ona ma chłopaka

Post autor: Fighter »

Michael pisze:jestem chłopakiem który nie jest śmiały ale od pewnego czasu podoba mi się pewna dziewczyna i nie wiem co robić proszę o szybką pomoc
Nie ma drog na skrót, zamiast narzekac rob cos i swiat swoj zmieniaj.
A te cos, to twoj pierwszy krok, a jak ma wygladac nie da sie powiedziec, bo co czlowiek to inaczej to wyglada.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

Re: Podoba mi się dziewczyna ale ona ma chłopaka

Post autor: devitto »

Witaj Michael!

Zapraszam na mój topic: http://www.strefazso9.pl/forum/viewtopic.php?t=1688 Zapoznaj się z moją sytuacją, może coś z tego przemyślisz... Mi dużo ludzie z tego forum pomogli, Tobie też na pewno pomogą...

Byczek - co do pójścia z nią na dyskotekę... jak już zresztą pisałem w swoim topicu, poszedłem z nią, bawiłem się bardzo dobrze, zresztą, ona mnie zapewniała, że ona także... A jej chłopak? Powiem tak, nie widziałem się z nim, a ona gdy ze mna rozmawiala - slyszala poraz pierwszy propozycje ode mnie - i zgodzila sie bez dwoch zdan... Cos to chyba znaczy, co nie? :hihi: A zresztą, może taka kłótnia jej chłopaka ze mną pomogła by mi w byciu z Moją Najukochańszą? Kto tam wie... :nom:
We are the champions!
Puablo
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 25.11.2004, 02:50

Re: Podoba mi się dziewczyna ale ona ma chłopaka

Post autor: Puablo »

Dyskoteka to nie jest dobre miejsce aby zainteresowac soba dziewczyne.
Jest to baaardzo trudne poniewaz musisz wykazac sie orginalnoscia i nieprzecietnoscia.. Jak to zrobic? Musisz:
a) pokazac, ze jestes w centrum zainteresowania
b) nie mozesz ubrac sie jak 99% osob na imprezie...
c) porozmawiac z nia SAM NA SAM w chillout-roomie badz przy stole...jednak pamietaj o tym, ze muzyka bedzie Ci przeszkadzac...

duzo lepiej gdy 'przypadkowo' spotkasz ja w szkolnej bibliotece badz przysiadziesz sie na stolowce ..o ile jest to osoba z Twojej szkola..

a co do chlopakow :))) jest cos takiego jak 'odbijanie dziewczyn'...bylo, jest i bedzie jeszcze dlugo..
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Podoba mi się dziewczyna ale ona ma chłopaka

Post autor: Fighter »

Puablo pisze:Dyskoteka to nie jest dobre miejsce aby zainteresowac soba dziewczyne.
Jest to baaardzo trudne poniewaz musisz wykazac sie orginalnoscia i nieprzecietnoscia.. Jak to zrobic? Musisz:
a) pokazac, ze jestes w centrum zainteresowania
b) nie mozesz ubrac sie jak 99% osob na imprezie...
c) porozmawiac z nia SAM NA SAM w chillout-roomie badz przy stole...jednak pamietaj o tym, ze muzyka bedzie Ci przeszkadzac...

duzo lepiej gdy 'przypadkowo' spotkasz ja w szkolnej bibliotece badz przysiadziesz sie na stolowce ..o ile jest to osoba z Twojej szkola..

a co do chlopakow :))) jest cos takiego jak 'odbijanie dziewczyn'...bylo, jest i bedzie jeszcze dlugo..
Poznac dziewczyne na dyskotece, jest bardzo ciezko (mowie tu o normalnych dziewczynach).
Jednak jesli ty ja zaprosisz to jest to dobre miejsce zeby zrobic sobie nieco autoreklamy. Po za tym taniec potrafi zblizac.

Fakt jest cos takiego jak "odbijanie dziewczyn", jednak mi sie jeszcze to nie zdazylo. Domyslam sie jak moze czuc sie facet, ktory traci panne przez innego rywala, wiec nie robie tego. I faktem jest tez ze z "odbijaniem dziewczyn" wiaze sie ryzyko "obijania twarzy". Bo dzis sie tobie uda, jutro trafisz na typa takiego jak ja i juz moze to sie niemilo skonczyc. 8)
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
mcnine
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 27.11.2004, 19:24
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Podoba mi się dziewczyna ale ona ma chłopaka

Post autor: mcnine »

Ja mam ten sam problem!!! Dziewczyna mi sie zajebiscie podoba ale niestety ma chlopaka!!! chodze z nią do klasy więc codziennie mozemy pogadac, razem sie smiac!!! A jak tylko przy niej ustane a zobaczy to jej chlopak zaraz sie na niej wyzywa!!! Jezeli chodzi o dyskoteke to ja dzis wlasnie ide i mam chęc zadac jej jedno pytania :mrgreen: Tylko ze ja jestem niesmialy tak jak Michael ale mam nadzieje ze sobie poradze!!! Trzeba byc pozytywnie nastawionym do swiata tylko szkoda ze czasami ludzie potrafia nas aż tak bardzo zranic
mcnine
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 27.11.2004, 19:24
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Podoba mi się dziewczyna ale ona ma chłopaka

Post autor: mcnine »

mcnine pisze:Ja mam ten sam problem!!! Dziewczyna mi sie zajebiscie podoba ale niestety ma chlopaka!!! chodze z nią do klasy więc codziennie mozemy pogadac, razem sie smiac!!! A jak tylko przy niej ustane a zobaczy to jej chlopak zaraz sie na niej wyzywa!!! Jezeli chodzi o dyskoteke to ja dzis wlasnie ide i mam chęc zadac jej jedno pytania :mrgreen: Tylko ze ja jestem niesmialy tak jak Michael ale mam nadzieje ze sobie poradze!!! Trzeba byc pozytywnie nastawionym do swiata tylko szkoda ze czasami ludzie potrafia nas aż tak bardzo zranic
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha
mcnine
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 27.11.2004, 19:24
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Podoba mi się dziewczyna ale ona ma chłopaka

Post autor: mcnine »

Czlowiek uczy sie na błędach!!! Ja dzisiaj dostalem ostro w dupe!!! Czy to byla GRA z jej strony czy moze strach przed tamtym chlopakiem?? Sam sobie na to pytanie nie odpowiem. POMOZCIE MI BO JA JUZ SIE GUBIE!!! A OSOBA MAJĄCA TAKIE SAME PROBLEMY W CZYMŚ MOZE DORADZIC
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

mcnine, pytasz, czy to była gra, nie mówiąc, w czym dokładnie tkwi problem... co ona Ci dokładnie zrobiła? Nie zapominajcie jednak, że z dziewczyną, która ma już chłopaka, trzeba drobnymi kroczkami, powolutku... wiem coś o tym (temat "Zakochać się" w "Dojrzewanie" http://www.strefazso9.pl/forum/viewtopic.php?t=1688 )
We are the champions!
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Podoba mi się dziewczyna ale ona ma chłopaka

Post autor: JaQb »

nieśmiałość to złą cecha, kiedys taki byłem i co nie ma tego jak jest? jest dobrze :)
SIŁA SIŁA SIŁA WIARA To wszytsko według mnie co jest potrzeben by osiągnąc to co sie chce w żyiu 8)
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: ...

Post autor: Fighter »

devitto pisze: Nie zapominajcie jednak, że z dziewczyną, która ma już chłopaka, trzeba drobnymi kroczkami, powolutku... wiem coś o tym
Bez urazy, ale nie namawiaj do zlego.
Nie psuj sobie wizerunku, takimi tekstami.
Pamietaj ze kiedys, ktos moze tobie Twoja Ukochana zabrac; bylo by milo ???.
Szlak mnie trafia jak cos takiego czytam. Normalnie podejsc i zapierdolic (bez urazy) :twisted: .
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
magnat
Młody aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 30.11.2004, 13:16

Re: Podoba mi się dziewczyna ale ona ma chłopaka

Post autor: magnat »

Fighter masz racje. Jak czasem słysze jak ktoś mówi "ona ma chłopaka ale to nie będzie dla mnie problem" to naprawde, aż mi żal takich osób i życze tego samego. Zło zawsze powróci do ciebie! Pamiętaj! :twisted:
Przytul mnie życie Moje szczęście wielkie Przytul mnie ukrycie Widzę odbicie w tobie me ...
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Wybacz, ale nie miałem tutaj na myśli normalne odbijanie dziewczyny... mówię tutaj o takich dziewczynach, które coś do drugiej osoby czują, ale mają chłopaka - a uwierz mi, że coś takiego faktycznie w tym wypadku działa
We are the champions!
magnat
Młody aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 30.11.2004, 13:16

Re: Podoba mi się dziewczyna ale ona ma chłopaka

Post autor: magnat »

A jeśli ta para jest szczęśliwa to po co ją rozbijać? Rozumiem, że chłopak może się zauroczył w niej ale nie zawsze ma się to co się chce
Przytul mnie życie Moje szczęście wielkie Przytul mnie ukrycie Widzę odbicie w tobie me ...
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Magnat, spójrz do tematu, który sam założyłem - Zakochać się w "Dojrzewaniu" ( i znowu link: http://www.strefazso9.pl/forum/viewtopic.php?t=1688). O to właśnie chodzi, że ja się dokładnie teraz w nich wpatruję, i widzę ostatnio spadek zainteresowania, czasem nawet kłótnie.... Choć i tak nadal nie wiem, co o tym myśleć
We are the champions!
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Podoba mi się dziewczyna ale ona ma chłopaka

Post autor: Michael »

pozdrowienia dzieki za pomoc jej chłopak mieszka stasznie daleko i widzą się raz dwa razy w 2 miesiącu nie więcej więc spokojnie mogę z nią gdzieś wychodzić poza tym powiedziała mi że chętnie spędzi ze mną sylwestra lubimy się i chyba mamy się ku sobie zobaczymy jak to będzie :mrgreen:
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Podoba mi się dziewczyna ale ona ma chłopaka

Post autor: Fighter »

Michael pisze:pozdrowienia dzieki za pomoc jej chłopak mieszka stasznie daleko i widzą się raz dwa razy w 2 miesiącu nie więcej więc spokojnie mogę z nią gdzieś wychodzić poza tym powiedziała mi że chętnie spędzi ze mną sylwestra lubimy się i chyba mamy się ku sobie zobaczymy jak to będzie :mrgreen:
I to jej wystarczy ze tak "czesto" go widzi ?? :D .
Wiesz co, sylwester to fajna zabawa i mozna poznac wiele ladnych i ciekawych dziewczyn, wiec moze bys tak sprobowal.
Powodzenia, choc szczerze nie wiem w czym :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Podoba mi się dziewczyna ale ona ma chłopaka

Post autor: SkaTe_GirL »

moze ogolnie powodzenia w zyciu ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Ty farciarzu! :hihi:

Nie powiem, masz chyba łatwiejszą sytuację ode mnie... jeśli jej chłopak tak rzadko się z nią widuję... ty częściej... ona chętnie spędza z Tobą czas - masz jak najbardziej szanse...

W moim wypadku jest tak, iż ja mieszkam dalej od jej chłopaka (a i tak swego czasu częściej się z nią widywałem, niż ona z Nim :hihi: ). Będę dalej próbował, a Tobie życzę powodzenia! :nom:
We are the champions!
ODPOWIEDZ