Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: Cz@rek »

Ostatnio na w mojej szkole nauczyciel w mojej szkole powiedział coś bardzo mądrego :shock: :wink: :roll: Otórz powiedział on że każda dziewczyna na świecie ulega każdemu chłopakowi :? :? :? Wystarczy tylko znaleść sposób na jej uwiedzenie :!: :!: :!: Hmmm......czy to prawda, myślę że tak, dziewczyny tylko tak udają że im na nas nie zależy tylko po to by nam bardziej zależało na nich :wink: 8)8) :? :shock:
ONLY LOVE---REMEMBER
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: dwie »

fajnie ale czemu on mowil w imieniu wszystkich dziewczyn eh jego sprawa hehe a my tez w szkole mamy madrych nauczycieli a raczej nauczycieki bo stwierdzily ze dziewczyny do tej szkoly nie pasuja znaczy do elektronika eh
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: DRACO »

dwie pisze:fajnie ale czemu on mowil w imieniu wszystkich dziewczyn eh jego sprawa hehe a my tez w szkole mamy madrych nauczycieli a raczej nauczycieki bo stwierdzily ze dziewczyny do tej szkoly nie pasuja znaczy do elektronika eh
w każdej szkole są nauczyciele filozofowie.byli i będą.są jak plaga :wink:
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: Roshowa »

Właściwie ... czemu nie :P Czasem naprawde ktoś nas niezbyt obchodzi, a po jakimś czasie sie w nim zauraczamy :P Tutaj dobrą metodą na sprawdzenie czy ten ktoś jest tobą zainteresowany jest zazdrość ... Too działa na wszystkich, na dziewczyny i na chłopaków :D
Catzz Rulzz!
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: ANO »

święte słowa..... zazdrość to najskuteczniejsza broń...
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: Cz@rek »

Roshowa pisze:Właściwie ... czemu nie :P Czasem naprawde ktoś nas niezbyt obchodzi, a po jakimś czasie sie w nim zauraczamy :P Tutaj dobrą metodą na sprawdzenie czy ten ktoś jest tobą zainteresowany jest zazdrość ... Too działa na wszystkich, na dziewczyny i na chłopaków :D
Mam w klasie dwie bardzo fajne dziewczyny (koleżanki) Widząć że drugą szlak trafia jak rozmawiam i przytulam się z tą pierwszą to mam to czy ta druga jest o mnie zazdrosna :?: :?: :?: :D :D :D 8) 8) 8)
ONLY LOVE---REMEMBER
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: Roshowa »

Gdyby nie byłaby zazrosna nie "trafiałby jej szlak". Wiec z tego można wyciągnąć wnosiek: jest o ciebie zazdrosna, i wcale nie miłe uczucie takla zazdrość :P Przetesowano na różowych królikach doświadczalnych :P
Catzz Rulzz!
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: ANO »

ona wcale nie musi być zadrosna o nią, może być zazdrosna o niego :mrgreen:
Juleczka
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 13.10.2002, 16:27

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: Juleczka »

heh..takie zachowani jest bardzo proste..heh operowac zazdroscia innych osob jest bardzo latwo :lol: :lol: :lol: Ja osobiscie troche niezgadzam sie zvtym co powiedzial ktos kto zakladal ten temat...czesto tak jest ale nie zawsze...sa niektore osoby ktore nie wiem jakby sie staraly to i tak nic ze mnie nie wycisna... 8) 8) 8)
I love Mr. W.
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: Roshowa »

Hehe, no wiadomo że znajdzie sie ktoś kto jest od razu przekreślony .., u mnei np. narcyzy nie mają sznas, choćby neiw eim ajkei metody wymyślali :P
Catzz Rulzz!
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: Cz@rek »

Roshowa pisze:Hehe, no wiadomo że znajdzie sie ktoś kto jest od razu przekreślony .., u mnei np. narcyzy nie mają sznas, choćby neiw eim ajkei metody wymyślali :P
He,he nie bądz taka pewna 8) 8) 8) Dam tobie prosty przykład.....jest chłopak który tak się tobir podoba że nie możesz wytrzymać, jest miły, inteligętny, zabawny....itp, ale jest narcyzem, hmmm........ :wink: :wink: :wink: I jest bardzo bogaty!!!! eż nie ma u ciebie szans :twisted: :twisted: :twisted: 8) 8) 8) :?: :?: :?:
ONLY LOVE---REMEMBER
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: Roshowa »

Cz@rek pisze: He,he nie bądz taka pewna 8) 8) 8) Dam tobie prosty przykład.....jest chłopak który tak się tobir podoba że nie możesz wytrzymać, jest miły, inteligętny, zabawny....itp, ale jest narcyzem, hmmm........ :wink: :wink: :wink: I jest bardzo bogaty!!!! eż nie ma u ciebie szans :twisted: :twisted: :twisted: 8) 8) 8) :?: :?: :?:


Może najpierw bym coś do takeigo czuła, ale po jakimś czasie i tak nie wytrzymałabym miłości do kogoś kto kocha tylko siebie :P I ani inteligencja, ani poczucie homru, a tym bardziej kasa nic by nei zmieniły :P Zostaje jedno: jeśli chłopak zmieniły się to by się inaczej sprawa potoczyła :P
Catzz Rulzz!
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: Cz@rek »

Roshowa pisze:
Cz@rek pisze: He,he nie bądz taka pewna 8) 8) 8) Dam tobie prosty przykład.....jest chłopak który tak się tobir podoba że nie możesz wytrzymać, jest miły, inteligętny, zabawny....itp, ale jest narcyzem, hmmm........ :wink: :wink: :wink: I jest bardzo bogaty!!!! eż nie ma u ciebie szans :twisted: :twisted: :twisted: 8) 8) 8) :?: :?: :?:


Może najpierw bym coś do takeigo czuła, ale po jakimś czasie i tak nie wytrzymałabym miłości do kogoś kto kocha tylko siebie :P I ani inteligencja, ani poczucie homru, a tym bardziej kasa nic by nei zmieniły :P Zostaje jedno: jeśli chłopak zmieniły się to by się inaczej sprawa potoczyła :P
he,he bez dziecinady proszę, bez dziecinady :wink: :wink: :wink: Myślisz że w to uwierzę????? 8) 8) 8)
ONLY LOVE---REMEMBER
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: Roshowa »

Hehe, no dobra, zależy jaki to byłby chłopak :P Noo ... to znaczy że jak tego tamtego, to nei tego, ale tamtego, no wiecie, nie? =) Ale na dłuższa mete i tak bym narcyza jakoś próbowała zmienić :P
Catzz Rulzz!
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: Cz@rek »

Roshowa pisze:Hehe, no dobra, zależy jaki to byłby chłopak :P Noo ... to znaczy że jak tego tamtego, to nei tego, ale tamtego, no wiecie, nie? =) Ale na dłuższa mete i tak bym narcyza jakoś próbowała zmienić :P
To rozumiem 8) 8) 8) POZDROWIENIA Cz@rek
ONLY LOVE---REMEMBER
Dark_kNight
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 10.12.2002, 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: Dark_kNight »

Z tą zazdrością.................... Nie zgadzam sie, jak dziewczyna probuje u mnie wywolac zazdrosc to mnie krew zalewa. Taka sytuacja (mowilem o niej w jakims tam innym temacie) gadam sobie fajnie z dziewczyną, widac ze jest pożądna, tzn nie zmienia chlopakow co dwa dni itp, cos miedzy nami zaskoczylo, szczesliwy ide spac, rano do budy, albo na spotkanie z nia w towarzystwie, patrze, a ona flirtuje z jakims gosciem widzac ze ja to widze. No przeciez normalnie czasem sie dziwie ze nie wybuchne. Akceptuje to, ze dziewczyna moze sobie porozmawiac z innym chlopakiem, ALE NIE FLIRTOWAC Z NIM I PODRYWAC GO "SZTUCZNIE" NA MOICH OCZACH!!!!

Takiej dziewczynie daje jedną, dwie szanse na 'poprawienie sie'. Potem daje sobie spokuj.

Mysle ze są inne metody na sprawdzenie czy chlopakowi zalezy.

DZIEWCZYNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nie dawajcie sie calowac na pierwszej czy drugiej randce, jak chlopakowi zalezy, to wytrwa, NIE???

(sorki za takie dlugie wypoiedzi ale z natury lubie pisac duzo :))
Ludzie dzielą się na trzy grupy: na umiejących, i nie umiejących liczyć.
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: Roshowa »

Dark_kNight pisze:Z tą zazdrością.................... Nie zgadzam sie, jak dziewczyna probuje u mnie wywolac zazdrosc to mnie krew zalewa. Taka sytuacja (mowilem o niej w jakims tam innym temacie) gadam sobie fajnie z dziewczyną, widac ze jest pożądna, tzn nie zmienia chlopakow co dwa dni itp, cos miedzy nami zaskoczylo, szczesliwy ide spac, rano do budy, albo na spotkanie z nia w towarzystwie, patrze, a ona flirtuje z jakims gosciem widzac ze ja to widze. No przeciez normalnie czasem sie dziwie ze nie wybuchne. Akceptuje to, ze dziewczyna moze sobie porozmawiac z innym chlopakiem, ALE NIE FLIRTOWAC Z NIM I PODRYWAC GO "SZTUCZNIE" NA MOICH OCZACH!!!!

Takiej dziewczynie daje jedną, dwie szanse na 'poprawienie sie'. Potem daje sobie spokuj.

Mysle ze są inne metody na sprawdzenie czy chlopakowi zalezy.

DZIEWCZYNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nie dawajcie sie calowac na pierwszej czy drugiej randce, jak chlopakowi zalezy, to wytrwa, NIE???

(sorki za takie dlugie wypoiedzi ale z natury lubie pisac duzo :))
eee, jeśli chodzi o zazdrośc, to nie tylko dziewczyny nie sa swięte .... Chłopacy także potrafią wyciąć taki numerek .... A to że twoje posty są długie to bardzo dobrze =))
Catzz Rulzz!
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Proszę,proszę!!!! Drogie dziewczyny!!!

Post autor: bober »

spoko 'mroczny rycerzu' ;) ona nie jest twoja wlasnoscia i to ze ci sie zdawalo ze cos miedzy wami 'zaskoczylo' o niczym nie swiadczy... moze tylko tobie sie tak zdawalo ? ;] a nawet jak nie, no to i ta nie masz prawa sie zloscic bo nie jestescie razem !
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
ODPOWIEDZ