PIGUŁY :)

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: PIGUŁY :)

Post autor: tynka:) »

nie bralam nie mam zamiaru i uwazam ze to imfantylne i chore
Ostatnio zmieniony 26.11.2004, 15:09 przez tynka:), łącznie zmieniany 2 razy.
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Tynka:), zgadzam się z Tobą, jakem harcerz :wink:

A tak na poważnie, to uważam, iż branie piguł może prowadzić tylko do destrukcji. Mam kilku kumpli (bo nawet kolegami ich nazwać nie mogę), którzy biorą. Sprawia im to wielką przyjemność. Tylko co się z tym wiąże? Problemy z koncentracją, nauką; odwrócenie się od Ciebie kolegów i koleżanek, które nie biorą itp. To czysta destrukcja - dla ciała i psychiki.


Rada dla wszystkich: pomyślcie, jeśli trzeba będzie nawet po 100, 200 ,1000 razy! Jeśli Wasz mózg już nie popadł w proces destrukcji po pigułach, wszyscy dojdziecie do jednego wniosku - piguły niczemu dobremu nie służą!!!
We are the champions!
ikets
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 25.10.2004, 13:43
Lokalizacja: z wariatkowa...

Re: PIGUŁY :)

Post autor: ikets »

Zalezy na jakich imprezach sie kto bawi. Jedni wąhają klej, inni biorą X. Ja najczesciej bawie sie w klimatach techno, a tam nie da rady bez... (dopasu sobie sam) przynajmniej ja nie potrafie.
Ostatnio dlatego tez, przestałam jezdzic na imprezy, bo szare komórki zaczęły mi sie wypalac.... ale cos za cos :)
Wyrazam tolerancje, dla wszystich palacych, biorących, wciągających. Sami wiecie co robicie, jesli ktos chce zniszczyc sobie zycie to wie jak to zrobic, jesli tylko dobrze sie pobawic to tez wie...
Everybody's asking questions
Everybody's wanting more
Every time I catch myself I, fall
And it's why you ask me...
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Byczek »

Nie no ludzie nie potraficie bawic sie bez zadnych uzywek? Trza byc uniwersalnym i umiec spedzic dobra impre bez alkoholu, marychy czy innego dranstwa. Od razu zaznaczam ze nie jestem swiety, lubie zabawe z browarkiem w reku, ale wiem dobrze tez ze narkotyki sa kompletnie nie potrzebne, ale takie rzeczy czlowiek uswiadomi sobie w odpowiednim okresie swojego zycia...
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Puablo
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 25.11.2004, 02:50

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Puablo »

ikes .. potwierdzam nie da rady :))
szczegolnie na shranz`ie lub hard trance....

a po pol tiktaka i usmiechasz sie jak nigdy w zyciu nawet do podlogi :P
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Fighter »

Puablo pisze:ikes .. potwierdzam nie da rady :))
szczegolnie na shranz`ie lub hard trance....

a po pol tiktaka i usmiechasz sie jak nigdy w zyciu nawet do podlogi :P
Eeee tam przesadzasz da sie.
Fakt ze po piksie ludzie smiesznie wygladaja, ale moim zdaniem niewarto.
Ale kazdy robi co chce.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
RyBeX
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 05.12.2004, 05:50
Lokalizacja: Chełm

Re: PIGUŁY :)

Post autor: RyBeX »

Witam osobiście kiedyś brałem ale to nie dla mnie. Znam za to kolesi kt00rzy po 6 na raz wzieli i ich tak połamało (2 dni fazy) :D:D
Każdy ma swoje życie...
poas
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 27.12.2004, 01:01

Re: PIGUŁY :)

Post autor: poas »

ooo pile : ]]]] pile pile : ]] dlaczego tak fajnie dzialaja ale maja tak szkodkliwe skutki uboczne jadlem nie przecze ale jak sie przejadlem niekiedy to moja psychika wygladala tak :oops2: lub tak :zdziwko: no czeba bylo sie leczyc ziolem i juz mi lepiej : ]]] osobiscie jestem przeciwny tego typu srodkom
ODPOWIEDZ