Ideal a moze samotnosc

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
AgusiaPsujek
Młody aktywny
Posty: 82
Rejestracja: 29.12.2004, 19:05
Lokalizacja: hehehe

Re: Ideal a moze samotnosc

Post autor: AgusiaPsujek »

moim mzdaniem nie ma idealow kazdy ma wady i zalety.Ciezko jest znalesc ideal jak pasuje Ci z wygladu to z charakteru nie,a jak pasuje z charakteru do z wygladu nie,ja stawiam bardziej na charakter niz na wyglad ale tez nie do przesady :P :P
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: Ideal a moze samotnosc

Post autor: pearl »

jak sie zakochujemy to osoba ktora darzymy uczuciem jest dla nas ta jedyna i swiata za nia nie widzimy, ale tak naprawde idealow nie ma... tylko dzieki nam i naszym uczuciom potrafimy zaakceptowac osobe i po prostu nie dostrzegac/akceptowac jej wady...
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
Darkman TomB
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 10.01.2005, 00:27

Re: Ideal a moze samotnosc

Post autor: Darkman TomB »

etam lepiej nie!!!!! szukać . lepiej jest zająć się czymś bardziej pożytecznym niż uganianie się i szukanie idealnej dziewczyny/chłopaka. przecie takie szukanie ideału to jest jak poszukiwanie wiatru w polu.
"Życie to choroba , świat to szpital a życie jest lekażem"
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Ideal a moze samotnosc

Post autor: Kubuś »

Mysle, ze przede wszystkim drugiej polowki nie da sie znalezc szukajac :hihi: Wiem, ze sam sie zaprzeczam, ale tak to juz jest. Jezeli pojdziesz na dyskoteke, do baru/pubu, na ulice ze swiadomoscia ze szukasz tej jedynej, wypatrujesz jej, to jestem pewien, ze nie znajdziesz tego, czego (kogo :) ) szukasz. Wierze w przeznaczenie i w to, ze Ona sama mnie odnajdzie... i czuje ze jestem blisko :wink:
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
ODPOWIEDZ