[Zabójcza Broń 5 - Bez Gibsona ;[ ]

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[Zabójcza Broń 5 - Bez Gibsona ;[ ]

Post autor: PLAGIATT »

Nieoficjalne źródła podają, że studio Warner Bros. zamierza wyprodukować 5 część sensacyjnej serii Zabójcza broń, w której główne role grali Mel Gibson i Danny Glover. Na razie projekt jest w sferze planów i nie ma jeszcze gotowego scenariusza. Kilka lat temu Mel Gibson oficjalnie zapowiedział, że Zabójcza broń 4 będzie ostatnią w jego karierze. Producenci licząc się z tym, że może nie udać się im namówić gwiazdora do udziału w przedsięwzięciu, przygotowują plan awaryjny - "Zabójczą broń 5" bez Mela Gibsona. Fabuła filmu miałaby koncentrować się na losach jego filmowego partnera Rogera Murtaugha poszukującego morderców Martina Riggsa - postaci odtwarzanej przez Gibsona.

Eh... według mnie to już niebedzie kurde taki fajny film :[
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: [Zabójcza Broń 5 - Bez Gibsona ;[ ]

Post autor: emailowiec »

bez Gibsona to juz całkiem inny film... Jak Mel sie nie zgadza to niech nie kręcą nowej części... :D :D :D
;)
Spaider
Młody aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 28.09.2002, 10:04

Re: [Zabójcza Broń 5 - Bez Gibsona ;[ ]

Post autor: Spaider »

MEL musi byc bo bez niego to już nie bedzie film ale kaszana :lol:
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: [Zabójcza Broń 5 - Bez Gibsona ;[ ]

Post autor: DRACO »

ciekawe ale aż mi się nasówa na myśl seria Indiany Jones'a.Tam też ford po bodajże 3 częściach odmówił dalszej współpracy i już nie nakręcono więcej odcinków :( pewnie jak nie wyjdzie z Zabójczą Bronią i Melem to ktoś wpadnie na pomysł aby zrobić serial...bleeeeeeaaaaaaah...
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
ODPOWIEDZ