SEX

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: SEX

Post autor: Peggy »

gdyby nie bylo przyjemne nie robilbys tego codziennie ;)
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: SEX

Post autor: ORZO »

Brawo,przejrzałaś mnie! :ok:
Misia
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 24.01.2005, 21:55
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: SEX

Post autor: Misia »

BB-13 pisze:Co myślicie o sexie, uprawianym przez nastolatki (mam na myśli i chłopaków i dziewczyny) ??
Oczywiście nic przeciwo temu nie mam ale radze wszstkim poczekać do ślubu :hihi:
:)
magda17
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 26.01.2005, 23:18

Re: SEX

Post autor: magda17 »

ja mysle ze np. sex przed ślubem jest oki, choc sama jeszcze tego nie robilam, mysle ze to cos wspanialego i bede czekac na tego jedynego..... mam nadzieje ze sie doczekam :ok:
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: SEX

Post autor: pearl »

Sex można uprawiać w każdym wieku :p Tylko trzeba być przygotowanym psychicznie!! I robić to od o chce mi siei to zrobię... Tylko starać sięto zrobić z dziewczyną do której coś czujemy, bo jakby coś sięnie udało, a raczej udało by się wykombinować Dziecko :p to trzeba by było być odpowiedzialnym za Dziewczynę i Dziecko a nie jak coniektórzy zostawić ją samą i w dodatku z bachorem!!

heh zgadzam sie ;) najwaznejsze zeby to byla "ta" osoba do ktorej cos sie czuje, ale nie sadze tez zeby (na przyklad) 13-sto latki czuly cos do siebie az tak, zeby dawac sobie dowody milosci... :roll:
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEX

Post autor: ylka »

Tylko starać się to zrobić z dziewczyną...
Nie, dzięki. Ja jednak wolę chłopców. ;-p

*kpina*
smile like a melon slice : )
jordann
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 16.12.2004, 23:57
Lokalizacja: ostrzeszow

Re: SEX

Post autor: jordann »

"seks to zycie seks to zdrowie puki matka sie nie dowie ! "
:lol:
"Chodz ze mna by nadac sens zycia krokom"
silas
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 01.02.2005, 16:55
Lokalizacja: Rybnik

Re: SEX

Post autor: silas »

Widze, że ten team w miejscu nie stoi (i tak być powinno..).
Pierwsze posty rozpoczeły się w 2003 roku a dziś mamy 2005...
...osobiście przestudiowałem odpowiedzi do tego Topicu i muszę przyznać, że dużo wspominaliście o "ciasnych 13-nastkach" i o odpowiedzialności.

Pamiętajcie, że najpewniejszym zapespieczeniem przed zapłodnieniem jest wstrzęmięśliwość i tak będzie zawsze...

...Mam również uwagędla dziewczyn, które potencjalny sex kręci....
A więc jak to powiedział mi kiedyśzacny człowiek:

Kobieta (dziewczyna) musi mieć do ciebie poszanowanie i nie może być szybsza od Konia Arabskiego.
Gdyż na taką dziewczynę patrzy się inaczej, to jest jak:
Pułka w sklepie, to znaczy że pierwszy towar na półce jest otwierany, dotykany i naruszany.... a ten z tyłu jest nienaruszony i dobry...
Tak samo jest z Kobietami...
..Nie muszę tłumaczyć wątku tej anegdoty, każdy siędomyśla co miałem namyśli.

Ludzie kierujcie się Głową a nie Kroczem*
*przepraszam za wulgarne odneisienie...
...ale taka jest rzeczywistość.



Oczywiście, możecie się ze mna nie zgodzić, wońcu nie jestem doświadczony w tej sprawie i nie potrafie wygłaszać, lecz samo wole słuchać rad...

Mi właśnie bije 19 zima, więc jestem Cnotek ^^ który rozumie konsekwencje i bardziej mi zależy na mojej dziewczynie niż tej spędzonej chwili, która może przekreślić wszystko...

A dla par, które są niezaspokojone polecam osobiście: petting*...
...to wcale nie jest głupie. 8)


*Edytował Phantom. Proszę, zwracaj uwagę na to co zawierasz w swoich postach i używaj opcji "Zmień", aby nie pisać wiadomości po sobie w krótkim odstępie czasu.
Kami$
ODPOWIEDZ