Zmarł Marcin Pawłowski - dziennikarz TVN

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Zmarł Marcin Pawłowski - dziennikarz TVN

Post autor: Paweł »

Marcin Pawłowski, dziennikarz telewizji TVN, zmarł w sobotę w szpitalu w Warszawie po długiej i ciężkiej chorobie nowotworowej - poinformowała w sobotę o godz. 16 telewizja TVN.

Pawłowski pracował w TVN od lipca 1997 roku jako reporter i prowadzący "Fakty". Zajmował się tematami politycznymi, ale również społecznymi. Relacjonował m.in. pielgrzymkę do Polski papieża Jana Pawła II oraz amerykański atak na Irak.

Od 2002 roku zmagał się z chorobą nowotworową. Leczył się m.in. w klinikach w Szwajcarii i Warszawie. Latem po dłuższej nieobecności pojawił się kilkakrotnie jako prowadzący "Fakty". Ostatnio na wizji pojawił się we wrześniu.
Źródło: PAP


A teraz cos odemnie...


Nie wiem, nie bylo mnie w domu jak byly fakty, ale podobno bardzo pieknie zakończyli fakty. Wiecie co, upierdliwy człowiek powiedział by ze to ot kolejny człowiek który umarł na nowotwór... niestety takich nie mało. Ale jednak to był człowiek medialny, nie poddawał się chorobie pomimo, że ona także nie dawała za wygraną.

Mi ten człowiek osobiście zainponował nie tyle ze byl świetnym dziennikarzem, ale to, że nie poddawał sie chorobie, próbował walczyć....

[*]
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Zmarł Marcin Pawłowski - dziennikarz TVN

Post autor: *MysterY* »

Bardzo ładnie pożegnały Marcina, koledzy z innych stacji przykładowo TVP w Telexpresie :tak:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
agulec
Młody rozbrykany
Posty: 203
Rejestracja: 01.02.2005, 17:56
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmarł Marcin Pawłowski - dziennikarz TVN

Post autor: agulec »

Kurcze...Straszna szkoda człowieka, bo chłopak był młody i chyba sympatyczny, poza tym dobry dziennikarz...Na parę tygodni przed życie wrócił do "Faktów"..Aż trudno mi było uwierzyć ,że to ta sama osoba,co przed paroma miesiącami...Wyglądał jak cień....Albo jescze gorzej...Wiadomo, że dzielnie walczył z chorobą...Tylko dlaczego musiał przegrać? Dlaczego to draństwo (rak) dopada TAKICH ludzi? I co można teraz zrobić? Chyba tylko postawić znaczek symbolizujący pamięć o nim...Choć to i tak nie wróci mu życia...:( [*]
ODPOWIEDZ