DOOM III

Grasz w jakąś ciekawą grę i chcesz się o niej wypowiedzieć ? Szukasz może kogoś do pofragowania? Tutaj na pewno znajdziesz to czego szukasz.
ODPOWIEDZ
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

DOOM III

Post autor: DRACO »

Pewnie już wiecie,a przynajmniej większość z was że do neta wyciekła wersja alpha najnowszego DOOMa.A może ktoś z was zna także miejsce skąd go ściągnąć?No?Zna ktoś ten magiczny adresik?Linka prosze jak ktoś zna
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: DOOM III

Post autor: DRACO »

na stronce http://www.cyberfight.org/site/news/11245/ znalazłem taki text

Super rumour: they say a beta version of DOOM III (stolen, of course), appeared on the net and can be found with edonkey2000.

edonkey2000 >> extend search - Doom.III.Beta.v1.31.cracked.by.Schlossberg.zip - size 453 Mb

jak ktoś nie zna angola to tu pisze że wersję alpha najnowszego DOOMa można zdobyć przez eDonkey'a.Jak by to ktoś tak ściągnął i wrzucił do ściągnięcia na swoją stronkę to byłbym mu dźwięczny :) a jak by ktoś znalazł mimo wszystko adres z którego można go ściągnąć normalnie to tym bardziej
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: DOOM III

Post autor: DRACO »

chyba znalazłem to,jakby ktoś kciał zassać to proszę http://cube.ftyczka.org/~madtrack/Doom_III.rar
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: DOOM III

Post autor: Luki »

nie polecam ściągania wersji alfa... bo oprócz zamieszania w systemie taka wersja moze narobić wiele innego szitu.... a tak po zatym to wersja alfa jesli ktos nie wie jest to taka wersja...hm.. jedna z pierwszych które działają :) czyli moze sie bardzo róznic od koncowej wersji
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: DOOM III

Post autor: Kamil »

Jakby ktoś był zainteresowany mogę wrzucić gdzieś/udostepnić na DC.
ODPOWIEDZ