Symetria

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Symetria

Post autor: ::PiotreK:: »

Jak dla mnie film naprawde dobry wywarł na mnie dziwne (pozytywnie dziwne) wrażenie zdjęcia bardzo dobre lubie w ten sposób robione te kolory najfajniej ( jeżeli chodzi o zdjęcia ) wyglądał wiszacy pedofil na kratach okiennych a przez okno wpadało światło az dreszcze mi po plecach przeszły

film niby pokazuje świat który raczej niejest niczym specjalnie interesującym mnie w przyszłości np ale tutaj został przedstawiony w jakoś interesujący sposób

taka jest moja opinie chętnie usłysze wasze
marta
Młody aktywny
Posty: 28
Rejestracja: 25.07.2004, 18:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Symetria

Post autor: marta »

popieram film naprawdę wywarł na mnie wrażenie i to nie byle jakie. Super pokazuje przemianę chłopaka który całkiem niewinnie trafił do więzienia i dopiero tam spróbował grzechu. Naprawdę nie wiedziałam że polacy mogą robić tak dobre filmy. jestem pod wrażeniem.
Nie o to chodzi, że boję się żyć. Wolałbym po prostu, żeby mnie przy tym nie było... (W. Allen)
dagnai
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 22.11.2004, 09:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Symetria

Post autor: dagnai »

super film!
Dagnai'zM
ROX'a
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Symetria

Post autor: Linka »

Film ogladałam dosc dawno, ale niezły. Dobre teksty momentami rzucali bohaterowie. W ogole jak na polski film pomysłwydawał sie niezly :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Genialny film

Post autor: vanessa »

wogoole to bylam pod duzym.. duzym.. wrazeniem tego filmu.. Swietna obsada aktorska... Gratulacje dla Borysa Szyca...i chcialam powiedziec ze ten film jakoś dziwnie dał mi do myslenia... żyjemy na tym świecie a nie zastanawiamy sie nad takimi rzeczami jakie byly pokazane w filmie... fajny motyw z morderstwem pedofila... 8)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
ODPOWIEDZ