[Microsoft]

Masz problem z komputerem, jakimś programem lub poprostu chesz wymienić swoje uwagi na ten temat? Możesz to zrobić tutaj! Nasze hasło: "format c:" (-;
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[Microsoft]

Post autor: PLAGIATT »

..wkońcu skonczono prace na DirectX 9 :] jupiii !!!! z tej oto strony mozecie pobierac directX 9 http://www.microsoft.com/windows/directx/ zapraszam do sciagania :] no i jednak microsoft to potega :]]] no i również mamy ulepszenie internet explorel 6....
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: [Microsoft]

Post autor: emailowiec »

to jest juz skonczona wersja?? czy alfa lub cos takiego??
;)
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

hm...

Post autor: PLAGIATT »

szczerze mówiac wszedzie podaja że to jest skończona wersja choć można również pobrać bete jeśli ktoś chcce ale wszystkie strony pc maniak i inne podaja ze to jest skonmczona wersja. Ale szczerze mówiac ja żadnych zmian nie zauważyłem :/
K8R
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 10.10.2002, 16:44

Re: [Microsoft]

Post autor: K8R »

Wersja ponoc jest finalna, ale zbyt wielu dobrych opinii o DX9 jak narazie nie slyszalem.
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [Microsoft]

Post autor: Luki »

nie doradzam pobierac tego directa..... podobno kicha jak nie wiem.... problemów z nim co nie miara i nie działa za dobrze w niektórych winodwsach ale jakich to jeszcze nie wiem...
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: [Microsoft]

Post autor: macey »

ja nawet nie mialem i nie mam zamiaru... po co mi jak mi wszystko dziala? a teraz sie dowiaduje ze gorszy ...heheh.... pozostane przy tym co mam... jak dostane cos co nie bedize dzialalo bez 9 to sie zobaczy...
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [Microsoft]

Post autor: bober »

zgadzam sie z tym, ze nie potrzeba pobierac i instalowac czegos co nie jest potrzebne ale denerwuja mnie takie plotki typu 'ja slyszalem, ze to kicha' ehhh nie ma co sie sobie wyrabiac zdania na podstawie takich poglosek bo to zazwyczaj nie prawda...[/i]
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Microsoft]

Post autor: PLAGIATT »

..no wlasnie wiara mowi ze kicha a wcale nie kicha wkoncu zrobic cos takiego to nie takie chop siup no chyba ze oni umieja lepiej :] ja tam narazoie niemam adnych zastrzerzen do ich produktow :].. no procz niektorych Windowsow :] ale to pominmy :] ... i tak wiele potrafia :]...
Michux
Młody aktywny
Posty: 39
Rejestracja: 04.10.2002, 15:07

Re: [Microsoft]

Post autor: Michux »

PLAGIATT pisze:..no wlasnie wiara mowi ze kicha a wcale nie kicha wkoncu zrobic cos takiego to nie takie chop siup no chyba ze oni umieja lepiej
Widzę że masz dużo zaufania do takich firm... Ale i im zdaża się wypuścić syfną wersję... A co do pogłosek... Wolę ich posłuchać i na wszelki wypadek niczego nie instalować niż wpierdoli# się w jakiś szit co mi popieprzy system...
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [Microsoft]

Post autor: bober »

jak mowilem nie ma co sie opierac na pogloskach... jak juz to lepiej poszukac fachowych opini, na stronach zajmujacych sie testowaniem softu i dopiero wtedy zadecydowac :idea:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
ODPOWIEDZ