NIEDŁUGO MAM MATURE!!!!

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
przester313
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 13.02.2005, 15:30
Lokalizacja: Polska/Mrągowo

NIEDŁUGO MAM MATURE!!!!

Post autor: przester313 »

Czy moze ktos z obecnych osób albo z prowadzących tą stronke moze mi pomóc w napisaniu wypracowania na temat pt. "Bochaterowie walczący ze złem. Zanalizuj zagadnienie na wybranych przykładach literackich." Jeśli ktoś byłby chętny w zapomodze mi to prosił bym o swoje propozycje na ten temat. Bardzo was prosze POMÓŻCIE MI :( PROSZĘ !!!!!!!!!!

mod/ przeniesiony do działu Szkoła
elo#313 <<<P^ze$te^>>>
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: NIEDŁUGO MAM MATURE!!!!

Post autor: stefan »

1. jak chcesz zdać maturę, to powinieneś wiedzieć że nie pisze się "bochaterowie" tylko "bohaterowie".
2. wybacz - ale czy nie uważasz, że ten temat jest rozległy niczym Kraina Wielkich Jezior? na palcach rąk policzysz bohaterów większych lektur, którzy nie walczyli ze złem... chłopie, może po prostu spróbuj napisać coś na własną rękę?
3. tak, jestem może chamski i bezpośredni, ale uważam że w ten sposób bardziej Cię wesprę niż podtykając gotowca.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: NIEDŁUGO MAM MATURE!!!!

Post autor: Paweł »

Też mam mature w tym roku... i dziecko na utrzymaniu.
Ah... cieżkie czasy nastały... :nom:

ps. przejdz sie do biblioteki uniwersyteckiej, albo miejskiej.
Poproś panią bibliotekarkę o pomoc.
Daję głowę, że Ci pomorze.
Trochę własnej inwencji!
narQ.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ODPOWIEDZ