Komorka samsung c100.. pomocy blagam was!!!!

Masz problem z komputerem, jakimś programem lub poprostu chesz wymienić swoje uwagi na ten temat? Możesz to zrobić tutaj! Nasze hasło: "format c:" (-;
Zablokowany
SeteK
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 05.03.2005, 22:54

Komorka samsung c100.. pomocy blagam was!!!!

Post autor: SeteK »

Wzialem, postanowilem sioe pobawic MASTERPWD wiecie - *#9998*masterpwd# i wzialem nacisnalem najpierw Inicjalizacja (w MENU -> USTAIWENIA -> PROFIL UZYTKOWNIKA -> ZARZADZAINIE PLIKAMI), a potem Przeł tabicy.. i zauwazylem ze mi usunelo wszystkie tapety ktore wgralem do kom i dzwonki.. na pocztku mi nie chcailo w ogole wejdz to TAPETY ale jakos sie udalo zmienic na podstawowa jakas... teraz chce dzwonek jakis ustawic i tu sei zaczyna problem... wchodze do DZWONKI i jest (bo to byl przeslay przez kabel dzwonek) ODCZYTYWANIE PLIKU czy jakos tak :) i tu sie wiesza kom... znaczy sie sa dzwieki itd ale jest zwiecha, taka jak w przypadku gdy sie wpisze zla nazwe w usuwanie plikow... myslalem ze to wina ze jest ustawiony dzwonek ktorego juz nie ma.. ale wgralem go jeszer raz do telefonu i nadal to samo:/ (wgralem pod ta nazwa co byla kiedys).... pomocy! jejku wole nie myslec co bedzie gdy cos z kom zrobilem :/ rodzcie mnie zabiaja :/ jakby co to kontakt ze mna : gg:5747440 tlen: oseteko@tlen.pl mail:setek@vp.pl PROSZE POMOZCIE MI!!!!! DODAM ZE JEST TO SAMSUNG C100
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: Komorka samsung c100.. pomocy blagam was!!!!

Post autor: Brahms »

Moze ktos przetłumaczyc powyzszy tekst, bo kompletnie niezrozumiały dla mnie jest.
All you need is love
SeteK
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 05.03.2005, 22:54

Re: Komorka samsung c100.. pomocy blagam was!!!!

Post autor: SeteK »

Mastepwd to sie wpisuje do komorki wlasnie taki kod specjalny co wtedy mozna zazadzac plikami w C100.. bo inaczej nie usuniesz tapet, dzwonkow.. i ja jak usuwalem niepotrzebne juz i dodalem nowe, to potem postanowilem zobaczyc co tam jest jeszce oprocz usuwania plikow.. i nacisnalem "Incijalizacja" a potem "przeł. tabicy", czoywsicie to wszystko sie dzieje w MENU -> USTAIWENIA -> PROFIL UZYTKOWNIKA -> ZARZADZAINIE PLIKAMI, ktore sie pojawilo po wpisaniu tego kodu :) a wiec nacisnalem te dwa przyciski "Incijalizacja" i "przeł. tabicy" i wylaczylem to bo stwierdzilem ze nie wiem co to jest i jescez cos zepsuje... potem chcialem zmienic dzwonek i jest taka sytuacja ze jest caly czas "Otwieram", czy "Wczytuje" czy coś "Plik". a dzwonek sie nie odtwarza.. potem zobaczylem w pamieci telefonu ze jest 0kb zajetych (tych wczytanych przeze mnie dzwonkow i tapet). i jak jest to "wczytuje plik" czy jakos tak to juz nic nie mozna zrobic.... taka zwiecha jest...wgralem wiec dzwonek ktory byl ustawiony wczesniej i o tej samej nazwie go wgralem.. myslalem ze telefon waiowal bo nie mogl znalesc ustawionego wczesniej dzwonka... ale to nic nie pomoglo :/ co zrobic??
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Komorka samsung c100.. pomocy blagam was!!!!

Post autor: Phantom »

SeteK pisze:co zrobic??
Najlepiej będzie poszukać specjalistycznego forum : )
SeteK
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 05.03.2005, 22:54

Re: Komorka samsung c100.. pomocy blagam was!!!!

Post autor: SeteK »

napisalem to na paru forach wczensiej juz i teaz odpowiedzial ;) juz wiem o co chodzilo :) tzra bylo dac po prostuy FABRYCZNE USTAWIENIA (taka opcja ktora przywraca wszystkie ustawienia, ktore byly na poczatku domyslnie ustawione)
Zablokowany