O co w tym chodzi??? :-//

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Czernioczek
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 10.03.2005, 16:16
Lokalizacja: Warszawa

O co w tym chodzi??? :-//

Post autor: Czernioczek »

Mam problem i nie wiem za bardzo jak sobie z nim poradzić... mam przyjaciela.. na ostatnich wspolnych wakacjach zbliżyliśmy sie do siebie troszkę ( tylko bez głupich domysłów ) i było bardzo miło przez cały czas.. jednak jakieś trzy miesiące temu powiedział mi że ma dziewczynę :? powiedziałam mu że sie ciesze i wogole :nie: do zeszłego weekendu żyliśmy tak jak wcześniej czyli jak dobrzy qmple.. jednak właśnie na ostatniej imprezie (również wspolnej) powiedział mi że mnie kocha i ze czuje do mnie sentyment itd... i znowu było bardzo miło...:) teraz to ja juz nie wiem co mam o tym myśleć... bo jak raz na jakiś czas ma sie tylko tak zachowywać to ja za coś takiego bardzo dzienkuje... a pozatym wydaje mi sie ze bardzo nie fair w stosunku do swojej "obecnej" dziewczyny :nie:
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: O co w tym chodzi??? :-//

Post autor: Piqs - X »

Dziwny kumpel dziwny, ma sobie dziewcyzne i mowi ze Cie kocha? .. a moze to taka miolosc "sentymentalna" i braterska wlasnie :> ? Opisz jego zachowanie kiedy Ci to mowil ;)))
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: O co w tym chodzi??? :-//

Post autor: Brahms »

Ze tak zapytam. Jesteście gejami?
All you need is love
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: O co w tym chodzi??? :-//

Post autor: Piqs - X »

Brahms pisze:Ze tak zapytam. Jesteście gejami?
Czytaj uwznie .. "powiedziaŁAM mu" .. ehh, podobno z czytania ze zrozumieniem jestesmy w europejskiej 10tce ;/
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: O co w tym chodzi??? :-//

Post autor: Brahms »

Piqs - X pisze:
Brahms pisze:Ze tak zapytam. Jesteście gejami?
Czytaj uwznie .. "powiedziaŁAM mu" .. ehh, podobno z czytania ze zrozumieniem jestesmy w europejskiej 10tce ;/
Eh, nie zauwazylem. Te nicki są zwodzące. Przepraszam za błąd
All you need is love
Czernioczek
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 10.03.2005, 16:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: O co w tym chodzi??? :-//

Post autor: Czernioczek »

heh... spoko... nie jestem ani gejem ani niczym podobnym:)
dziewczyną jestem tak dla formalności... a co do jego zachowania to nie jestem pewna czy chodziło mu o miłość braterską.. bynajmniej nie wyglądało to tak :hihi:
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: O co w tym chodzi??? :-//

Post autor: Brahms »

Czasem tak bywa, ze sie zakochuje w przyjaciolkach. A tak w ogole to Ty cos do niego czujesz. Chodzi mi o uczucie na plaszczyznie typowo damsko - meskiej.
Ostatnio zmieniony 10.03.2005, 22:51 przez Brahms, łącznie zmieniany 1 raz.
All you need is love
Czernioczek
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 10.03.2005, 16:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: O co w tym chodzi??? :-//

Post autor: Czernioczek »

no i to jest własnie najgorsze w tym wszystkim... bo chyba tak :? przynajmniej tak mi sie wydaje.. ostatnio zdałam sobie z tego sprawe :/
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: O co w tym chodzi??? :-//

Post autor: Brahms »

No więc co w tym złego? Nierozumiem. Ciesz się, że jestes zakochana ze wzajemnością.
All you need is love
Czernioczek
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 10.03.2005, 16:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: O co w tym chodzi??? :-//

Post autor: Czernioczek »

takkkk :mrgreen: ale on mi to powiedział ale dalej jest z ta panienką.. i to jest własnie ten problem!!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: O co w tym chodzi??? :-//

Post autor: Paweł »

a ja bym obstawał przy miłości iście braterskiej... coś o tym wiem.

Zreszta kiedyś była kłótnia o to w pewnym topicu, coś o przyjaźni między facetem a kobietą... ogólnie w zarysie duuzym: mam przyjaciółke, kocham ją... a ona chyba mnie ;) żyjemy jak brat i siostra. Gdyby ktoś nas zobaczył pierwszy raz powiedział by ze jestemy parą... a tak nie jest i nie bedzie. Po prostu miłość, przyjaźń i zabawa... ;-)

pozdro.

no no Paweł... taki błąd ortograficzny ;-)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: O co w tym chodzi??? :-//

Post autor: Wang »

Przyciśnij go do muru... zapytaj jakim dokładnie Cie uczuciem darzy, bo chcesz wiedzieć na czym stoisz. Jeśli taką miłością między kobietą a mężczyzną, to wtedy proste pytanie... czemu jest z inną :P
Veni Vidi Vici
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: O co w tym chodzi??? :-//

Post autor: SkaTe_GirL »

Wang pisze:Przyciśnij go do móru...
Eeee Wang co tak odrazu brutalnie ? ; -P

Spytaj sie tego chlopaka prosto z mostu... Jak mnie kocasz? Jak siostre czy jak dziewczyne..? I bedziesz miala prosta droge.. a jesli On jest z ta dziewczyna to sie nie nastawiaj ze bedziesz z nim bo jak to mowia wyzej panowie to jest milosc braterska...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: O co w tym chodzi??? :-//

Post autor: vanessa »

zgadzam sie z powyższą opinią całkowicie... :tak:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: O co w tym chodzi??? :-//

Post autor: Wang »

SkaTe_GirL pisze:
Wang pisze:Przyciśnij go do móru...
Eeee Wang co tak odrazu brutalnie ? ; -P

Spytaj sie tego chlopaka prosto z mostu... Jak mnie kocasz? Jak siostre czy jak dziewczyne..? I bedziesz miala prosta droge.. a jesli On jest z ta dziewczyna to sie nie nastawiaj ze bedziesz z nim bo jak to mowia wyzej panowie to jest milosc braterska...
Nie lubie owijać w bawełne :P

Ale to co napisałaś... to własnie o to mi chodziło... pytać prostu z mostu i wymusić konkretną odpowiedź :D
Veni Vidi Vici
ODPOWIEDZ