Usher - Confessions

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Usher - Confessions

Post autor: Basko »

Wiadomo nie od dziś, ze Usher podbił tym albumem cały światowy rynek, czego dowodem są m.in. nagrody, których dobył co niemiara. Płytka oczywiście w klimatach typowo r'n'b. Większość piosenek zdecydowanie jest w bardzo spokojnych klimatach, czego zupełnie nie zapowiadał głównym promujący kawałek "Yeah". Każdy znajdzie cos tu dla siebie. Są kawałki do których można sie fajnie bawić jak no. wspomniane wcześniej "Yeah" czy np. "Caught Up". Także znajdziemy tu piosenki bardzo "namiętne" np. "Can you handle it". Na płycie głosu użyczyli Lil Jon, Ludacris, Jadakiss a także Alicia Keys. Jako fanka r'n'b płytkę oceniam na 4-. A zresztą oceńcie sami.

http://www.stereo.pl/nowa/src/usr/tytul.php?idt=170052
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Usher - Confessions

Post autor: Phantom »

=> Jestem spoza świata :mrgreen:
Jakby to mdłe było.
Ale może jeszcze kiedyś przesłucham powtórnie.



Witamy z powrotem!
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Usher - Confessions

Post autor: Virgin »

Mam płytkę i muszę powiedzieć, że się bardzo zawiodłam :( Uwielbiam Ushera i jego utwory, ale now krążek jest mdły jak powiedział Phantom :/

Chociaż widziałam na MTV Base fajny utwór, który odrazu przechodzi (albo przed nim jest, nie pamiętam) "Caugh up". Melodia jest fajna, a tekst idzie jakoś tak ".......... red light........." (tyle zapamiętałam :mrgreen: ).
ALE CHOROBA NIE MA GO NA TEJ PŁYCIE!!!
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Usher - Confessions

Post autor: Virgin »

muzyka.onet.pl pisze:Od poniedziałku, 21 lutego, w amerykańskich kinach będzie można obejrzeć 20-minutowy film "Rhythm City Volume 1: Caught Up". Widzowie, poza obejrzeniem piosenek Ushera, będą mogli zadać gwiazdorowi r'n'b pytania.

"Rhythm City Volume 1: Caught Up" składa się z czterech utworów Ushera: "Seduction", "Caught Up", "Red Light" i "Take Your Hand". Po ich obejrzeniu widzowie zgromadzeni w poniedziałek, 21 lutego w kinach sieci 44 Regal Entertainment Group, będą mogli zadawać Usherowi pytania.

Dodatkowo wywiad z piosenkarzem na żywo przeprowadzi weteran sceny r'n'b, Lionel Richie.

"To wspaniały sposób, by spotkać się z moimi fanami i podziękować im osobiście za wsparcie. Całe przedsięwzięcie znaczy o wiele więcej, niż tylko zwykły film z moimi piosenkami i zakulisowymi scenami" - powiedział Usher.

8 marca w Stanach Zjednoczonych pojawi się zestaw CD/DVD zawierający wspomniany film oraz teledyski do "My Boo", "Yeah!", "Burn" i "Confessions Pt. II". Natomiast na płycie audio ukażą się trzy premierowe utwory.

Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Caught Up" Ushera.
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
ODPOWIEDZ