Czy waszym zdaniem to jest fair ... :) ??

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Mabzia
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 24.09.2004, 15:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Czy waszym zdaniem to jest fair ... :) ??

Post autor: Mabzia »

No wiec nie bede sie powtarzac !! Ale uwazam ze to jest troche nie fair w stosunku do drugiej osoby jesli w tym samym czasie umawisz sie z dwiema osobami wyznajesz im milosc, calujesz sie itd. itp. hehe (wiecie o co mi chodzi) Nie chcialabym aby mi sie to kiedys przytrafilo bo uwazam ze to jest wykorzystywanie dwuch osob. Pewnie myslicie se ze skad mi przyszly takie rzeczy do glowy ale wlasnie ostatnio moja kumpela tak robi !! Nie powinnam sie wtracac w jej sprawy ale ona wykorzystuje tych chlopakow a wiem ze oni naprawde sie w niej zakochali tylko nie wiedza o tym ze ona ma jeszcze kogos innego!! hehe :P mam nadzieje ze ktos mnie zrozumial hehe bo to troche tak glupio brzmi ale piszcie co o tym myslicie :)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Czy waszym zdaniem to jest fair ... :) ??

Post autor: Fighter »

Bo ta twoja kolezanka to jeszcze za duzo latek pewnie nie ma i jeszcze z niej niedojrzaly dzieciaczek.
Coraz wiecej takich szkodnikow jest.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Czy waszym zdaniem to jest fair ... :) ??

Post autor: stefan »

piszcie co o tym myslicie
myślę, że ta "koleżanka" i Ty jesteście jedną i tą samą osobą.

hihihi hehehe se myślę że skąd mam takie pomysły? ano sam nie wiem hihihi*













*wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Czy waszym zdaniem to jest fair ... :) ??

Post autor: ORZO »

Krótko,szybko i na temat:ŻAŁOSNE!!!
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Czy waszym zdaniem to jest fair ... :) ??

Post autor: JaQb »

nie ma co pisać, takie zachowanie jest [cenzura] :emm:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Mabzia
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 24.09.2004, 15:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Czy waszym zdaniem to jest fair ... :) ??

Post autor: Mabzia »

Stefan ta kolezanka naszczescie nie jest mna !! Bo ja bym nigdy nie zrobila takiego świnstwa drugiej osobie ;/ i zgadzam sie ze to jest szczeniackie zachowanie ;/;/;/;/
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Czy waszym zdaniem to jest fair ... :) ??

Post autor: SkaTe_GirL »

Fighter pisze:Coraz wiecej takich szkodnikow jest.
Oj tak, racja.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czy waszym zdaniem to jest fair ... :) ??

Post autor: Linka »

SkaTe_GirL pisze:
Fighter pisze:Coraz wiecej takich szkodnikow jest.
Oj tak, racja.
na stos takie i takich :D ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Czy waszym zdaniem to jest fair ... :) ??

Post autor: Piqs - X »

E te, qr**,to ktorys temat z rzedu pisany bez sensu..a kontynuowany tylko zeby sie ponabijac .. dajcie se siana ?!
Pyton
Młody aktywny
Posty: 43
Rejestracja: 28.11.2004, 19:50

Re: Czy waszym zdaniem to jest fair ... :) ??

Post autor: Pyton »

Piqs - X pisze:E te, qr**,to ktorys temat z rzedu pisany bez sensu..a kontynuowany tylko zeby sie ponabijac .. dajcie se siana ?!
Nie denerwuj sie tak :) Każdy chce sobie popisać awet ty piszą takiego posta :D

A co do tematu. To prawda. To jest przykre jak paceci/dziewczyny traktują innych.
Mam przykład se swojego życia. Mój kolega (Prawie jak brat) ma dziewczyne. Kocha ją naprawde mocno. Skąd wiem ?? Ano widze jego reakcje. Znam go od dzieciństwa i wiem co czuje. Ale... jako że ma dziewczyne to powtarza że nie wie co by ze sobą zrobił jak ona by go zdradzała, albo ją stracił. A tym czasem on pod jej nieobecność każe dziewczynom (kumpele różnego wieku i pokroju) ... no wiecie, na kolanka, buzi, przytulanki itp. Troche mnie to denerwuje ale mam nadzieje że to się zmieni. BO nie wiem czy on jest fair w stosunku do swojej dziewczyny...
"Przysłowia mądrością Narodów !!"
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Czy waszym zdaniem to jest fair ... :) ??

Post autor: Fergie »

Tak w sumie teraz takie problemu to normalka :D Ja mam kolezanke ktora najpierw najbardziej mnie lubila potem zarzucila mi ze sie bardziej z kims innym niz z nia kumpluje co bylo nieprawda, potem ona sie z kims innym zaprzyjaznila byl czas kiedy miala 2 najlepsze przyjaciolkia teraz ma 1 i to nie mnie :(
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Czy waszym zdaniem to jest fair ... :) ??

Post autor: Fighter »

Fergie pisze:Tak w sumie teraz takie problemu to normalka :D Ja mam kolezanke ktora najpierw najbardziej mnie lubila potem zarzucila mi ze sie bardziej z kims innym niz z nia kumpluje co bylo nieprawda, potem ona sie z kims innym zaprzyjaznila byl czas kiedy miala 2 najlepsze przyjaciolkia teraz ma 1 i to nie mnie :(
Bo w wieku okolo 13 latek to jest sie jeszcze dzieckiem i tak naprawde to jeszcze z dojrzaloscia to nie jest do konca dobrze. Coz dorosnie to zmadrzeje wierz mi :wink:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ODPOWIEDZ