Co po tym mozna robic?? - Ratownictwo

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
asiulka
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 28.02.2005, 20:01
Lokalizacja: Łódź

Co po tym mozna robic?? - Ratownictwo

Post autor: asiulka »

chce sie wybrac na ratownictwo medyczne. wszyscy mnie do tego namawiaja, ale ja nie wiem dokladnie co po tym mozna robic :? wiec jak ktos wie dokladnie czym mozna sie zajmowac po tych studiach niech pisze:P bede bardzo wdzieczna:]
do you think that you know everything:>
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Co po tym mozna robic?? - Ratownictwo

Post autor: Paweł »

hmm...

Też miałem taki okres w zyciu, że chciałem iść na Ratownictwo.
Ogólnie sprawa fajna (mam tam pare znajomych), ale trudno po tym znaleźć dobrą pracę. Po takim czymś raczej dużo sie nie zarabia.

Wiesz... jeżeli uważasz, że to Twoje przeznaczenie to idz... bedziesz przynajmniej robić to co lubisz...

ALE POD ŻADNYM POZOREM NIE IDZ TAM TYLKO DLATEGO ZE KTOS CIEBIE NAMAWIA.


Ja zrezygnowałem... fizyka, chemia, biologia... to dla mnie mieszanka wybuchowa, pomimo, że czyms takim jak Ratownictwo bardzo chetnie bym sie w życiu zajmował, nawet bardzo. Wybrałem jednak informatykę. Ale Ratownictwem żem tak powiem zajmuję się już po godzinach, dodatkowo (jasne ;-) )

pisał mł. Ratownik (-;
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
asiulka
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 28.02.2005, 20:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Co po tym mozna robic?? - Ratownictwo

Post autor: asiulka »

nikt mnie nie na mawia. od zawsze chcialam isc na akademie medyczna ale niestety nie moge sie tam wybrac bo na maturce trzeba zdac biol chem i fiz na pozimie rozszerzonym a ja zdaje tylko 2 pierwsze wiec nie mam szans by sie na medycyne dostac wiec pomyslalam o ratownictwie tylko jest ten problem ze wlasnie nie wiem co po tym moge robic :emm: mysle jeszcze o biologi lub ochronie srodowiska. jeszcze mam troche czasu by sie zastanowic. dzieki za odp
do you think that you know everything:>
ODPOWIEDZ