nie czas na takie rzeczy

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
Zablokowany
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

nie czas na takie rzeczy

Post autor: pearl »

nie wypada mi pisac w temacie o papiezu ale musze to napisac bo juz czytac nie moge...
Jaqub napisal ze to wedlug przepowiedni Fatimskiej papiez ma miec taki a nie inny kolor skory
jednak to prawda nie jest, zadna z 3 przepowiedni o tym nie mowi, ale owszem istnieje taka przepowiednia ale NOSTRADAMUSA (spr to pytajac sie xiedza) i chyba nie traktujecie takich rzeczy powaznie???? poganskie przesady i przepowiednie dotyczace kwestii religinych chyba jedno z dtugim sie kloci....

zamiast spekulowac jak to bedzie dalej(jeszcze nie bylo zebrania kardynalow a wy juz piszecie ze maja 3 czy ilus tam ciemnoskorych na oku..)
jeszcze nie pozegnalismy obecnego papieza...[*]


edytowalam posta bo niektorzy mysla ze szopki robie, ale szopka jest to gdybanie i wyciaganie jakis tam przesadow...
Ostatnio zmieniony 05.04.2005, 21:45 przez pearl, łącznie zmieniany 2 razy.
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
Pan_Wielkie_D
Młody aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 08.02.2005, 00:51
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Piła/Toruń

Re: nie czas na takie rzeczy

Post autor: Pan_Wielkie_D »

Dla mnie to są bajki ... jednak kilka faktów sie zgadza coś z tymi 13. Zamach był 13 ktoś tam umarł 13 (nie pamietam kto :( ) a i godzina życie Papieża
21:37 2+1+3+7=13 :roll:.
Ale myśle ze to są zwykłe zbiegi okoliczności.
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: nie czas na takie rzeczy

Post autor: Brahms »

Brednie. Nie ma dla mnie najmiejszego znaczenia jakiego koloru skore bedzie mial nowy papiez. Koniec swiata moi mili moze się wydazyc w kazdej chwili. Teraz, zaraz jak czytac tego posta, a rownie dobrz za miliard, albo i wiecej lat. Dobrze pamiętam, jakie było poruszenie jak nadchodził 2000 rok, w tejelwizji non stop mowili, ze teraz to bedzie koniec swiata i w ogole. Najbardziej straszył ten ze strefy jedenascie "Do Sprawy Jeszcze Wrócimy" czy jak mu tam. I co? I nic. 5 lat mineło od tamtego czasu, a Ziemia kręci się nadal. Nie wierzcie przepowiedniom!!
All you need is love
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: nie czas na takie rzeczy

Post autor: Fergie »

Pan_Wielkie_D pisze:Dla mnie to są bajki ... jednak kilka faktów sie zgadza coś z tymi 13. Zamach był 13 ktoś tam umarł 13 (nie pamietam kto :( ) a i godzina życie Papieża
21:37 2+1+3+7=13 :roll:.
Ale myśle ze to są zwykłe zbiegi okoliczności.
Zapomnialeś jeszcze o dacie życie czyli 02.04.2005 2+4+2+5=13 Ale do diabła z tym...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: nie czas na takie rzeczy

Post autor: Linka »

nie rozumiem czemu zakladacie tyle tematow na ten temat. Chodzi mi ogolnie o Papieża. Wiadomo, ze kazdy odczuwa ta sytuacje po swojemu, ale wg mnie troche to brak szacunku macic w kolko na caly forum na ten temat. Nie robmy z tego szopki.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: nie czas na takie rzeczy

Post autor: JaQb »

Nawiązując do tematu, zastanaiwałem się nad tym głębiej, i nie wierze w przepowiednie KONIEC z przepowiedniam, a dlaczego?
"Nie znacie dnia ani godziny"
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: nie czas na takie rzeczy

Post autor: pearl »

Linka pisze:nie rozumiem czemu zakladacie tyle tematow na ten temat. Chodzi mi ogolnie o Papieża. Wiadomo, ze kazdy odczuwa ta sytuacje po swojemu, ale wg mnie troche to brak szacunku macic w kolko na caly forum na ten temat. Nie robmy z tego szopki.
przeczytaj chcoby temat tego posta "nie czas na takie rzeczy" a nie wypowiadaj sie ze robimy szopki....
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: nie czas na takie rzeczy

Post autor: Mirriam »

Nie wierzę w jakieś przepowiednie. Świat istniał tyle lat przed narodzinami Chrystusa, od tego czasu minęło ledwie (w porównaniu do lat p.n.e.) 2000 lat, wiec dlaczego teraz miałby się skończyć? Jedyny koniec w jaki wierze został oszacowany przez naukowców, ma się dokonac za kilka(naście?) milionów lat, kiedy słońce przez swe ciągłe powiększanie się osiągnie rozmiar, który spowoduje poprostu spalenie naszej planety, a następnie wchłonięcie jej. I KUNIEC :) "Innego końca świata nie będzie" - jak to pisał Czesław Miłosz.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: nie czas na takie rzeczy

Post autor: Fergie »

A co bedzie jak bedzie teraz ciemny!?! Nie wytrzymam 40 minut!!
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Zablokowany