Vinci

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
mhl
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 10.01.2005, 22:16
Lokalizacja: Chełm

Vinci

Post autor: mhl »

Wg mnie świetny film, cos na wzór Oceana 12, ale polskie wykonanie było bardziej "realne" i dośc ciekawe i przyjemnie się oglądało (może dlatego, że nie grał Pazura?). Polecam film!!
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Vinci

Post autor: shyduo »

Nom. Zgadzam się w 100%. Fajny film. Tylko ilośc kasy jaka zażyczyła sobie zwykła studentka to smiech na sali. Przeciez ona nie widziała nigdy z zyciu takich pieniędzy
mhl
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 10.01.2005, 22:16
Lokalizacja: Chełm

Re: Vinci

Post autor: mhl »

też mnie to zdziwiło :) tak samo jak to, że mogli namalować 4 identyczne obrazy :)
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Vinci

Post autor: vanessa »

niop.. mnie również bardzo podobał sie film.. zacznijmy od tego że była fajna obsada... taka "inna niż zawsze" -mozna powiedziec... po drugie lubie Borysa Szyca i ten film ma jeszcze jeden plus jak dla mnie :mrgreen:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
ODPOWIEDZ