Związek a lata różnicy? :/

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Związek a lata różnicy? :/

Post autor: vanessa »

tynka:) pisze:To nie znaczy, ze kazda 15-latka czy 16- latka zachodzi w ciąże. Jakas kretynka decyduje się na takie cos w takim wieku...
No być może wg ciebie kretynki sie decyduja na ciąże
inne normalne nastolatki nawet nie wiedzą że zaszły w ciąże a okazuje sie ze to juz np 4miesiąc :roll:
tu Tynka:) chodzi o dojrzałość młodych dziewczyn( oto czy są gotowe, czy licza sie z konsekwencjami, czy wogóle wiedzą co nieco na ten temat) a nie o to czy ty by sie zdecydowała na ciąże czy nie
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Związek a lata różnicy? :/

Post autor: Virgin »

Anuś pisze:ahh...w mojej szkole (lo+gim) jest dziewczyna w zaawansowanej ciazy :| III kl gim... czyli 16... :zdziwko: :oops2:
Dziwne... tez mam 16 i z brzuszkiem sie nie widze :/ Szkoda by mi bylo przez glupia wpadke marnowac zycie (nie chodzi o dziecko tylko o seks )
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Związek a lata różnicy? :/

Post autor: tynka:) »

Vanessa, nie zrozumialas mnie...Chodzilo mi o to, ze taka 16-latka po prostu w razie wpadki nie nadaje sie na matke. Po co decyduje sie na seks, jezeli nawet nie zna konsekwencji, ktore moga potem z tego wyjsc?
W ogole o czym my tu mowimy? To jest kazdej z nas osobista, idywidualna decyzja...Ja nie wyobrazam siebie z brzuszkiem... ;)
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
ODPOWIEDZ